Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
МЕДИЦИНА
Медицина

Програма «Доступні ліки»

За програмою “Доступні ліки” пацієнти з хронічними захворюваннями можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

Як повідомили у Кропивницькій міській раді, в умовах воєнного стану пацієнти можуть отримувати “доступні ліки” як за електронним, так і за паперовим рецептом. Національна служба здоров’я відшкодовує аптекам вартість ліків незалежно від форми рецепта.

Нагадуємо, що лікар, з яким у пацієнта підписана декларація, може виписати рецепт по телефону....

КОРОНАВІРУС
Коронавірус На Кіровоградщині щодня реєструють від 10 до 20 підтверджених випадків захворювання на COVID-19

У більшості випадків на коронавірус хворіють дорослі. Про це зазначила головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук.

 «У 2020 році циркулював виключно штам «Альфа». Це була нова інфекція, яка спричинила пандемію. Якщо порівнювати цифри, що стосуються динаміки захворювань впродовж років, то найбільше випадків зареєстрували у 2021 році. На зниження захворюваності впливає дуже багато факторів. Перш...

ХУДНУТИ КРАЩЕ ВЛІТКУ

Літо може стати найкращим часом, коли ви зможете скинути вагу. І ось чому...
Гарна погода закликає бути активним. У 2012 році американські фахівці відзначили різке зниження зростання епідемії ожиріння: те літо було незвично теплим.

Не дивно, що люди найбільш активні в весняно-літній період і, як правило, стають млявими й повільними восени і взимку. Варто скористатися приємною погодою, і можна без докорів сумління відмовитися від походів до спортзалу. До того ж ви тепер менше схильні заїдати стрес: відсутність...

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ 10 ПРОСТИХ ПРАВИЛ
Здорове харчування 10 простих правил

Щоб підтримувати себе у формі, важливе збалансоване харчування. Усі про це знають, але як це зробити практично? Ось кілька порад.
1. Їжте щодня тільки хліб грубого помелу. 
2. Щодня в меню повинні бути фрукти й овочі.
3. З'їдайте щодня по дві жмені ягід, хоч і заморожених.
4. Їжте пасту з твердих сортів пшениці, бурий рис або картоплю (бажано печену).
5. Соки з пакетів замініть свіжовичавленими, газовану воду - чаєм, компотами або морсом.
6. Двічі...

УМОВА УСПІШНОГО СХУДНЕННЯ

Виявляється, чим пізніше з'їдається основна частина добового раціону, тим складніше скинути вагу. Експеримент показав, що люди, які з'їдають свою основну страву в більш пізній час доби, скидають вагу значно гірше порівняно з тими, хто робить це до 15:00.
Учені вивчили показники 420 добровольців із зайвою вагою, які брали участь у програмі схуднення. Учасників розділили на дві групи. Одні з'їдали свій обід (приблизно 40% добових калорій) до 15:00 дня, а представники другої групи - після цього періоду.
З'ясувалося, що люди,...

ПОТРІБЕН ДОНОР!

Кіровоградській дитячій обласній лікарні терміново потрібен донор (друга, резус-позитивна група крові) для дитини Анастасії Надточій.

Телефон станції переливання крові: 22-77-26.