Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
ХУДНУТИ КРАЩЕ ВЛІТКУ

Літо може стати найкращим часом, коли ви зможете скинути вагу. І ось чому...
Гарна погода закликає бути активним. У 2012 році американські фахівці відзначили різке зниження зростання епідемії ожиріння: те літо було незвично теплим.

Не дивно, що люди найбільш активні в весняно-літній період і, як правило, стають млявими й повільними восени і взимку. Варто скористатися приємною погодою, і можна без докорів сумління відмовитися від походів до спортзалу. До того ж ви тепер менше схильні заїдати стрес: відсутність...

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ 10 ПРОСТИХ ПРАВИЛ
Здорове харчування 10 простих правил

Щоб підтримувати себе у формі, важливе збалансоване харчування. Усі про це знають, але як це зробити практично? Ось кілька порад.
1. Їжте щодня тільки хліб грубого помелу. 
2. Щодня в меню повинні бути фрукти й овочі.
3. З'їдайте щодня по дві жмені ягід, хоч і заморожених.
4. Їжте пасту з твердих сортів пшениці, бурий рис або картоплю (бажано печену).
5. Соки з пакетів замініть свіжовичавленими, газовану воду - чаєм, компотами або морсом.
6. Двічі...

УМОВА УСПІШНОГО СХУДНЕННЯ

Виявляється, чим пізніше з'їдається основна частина добового раціону, тим складніше скинути вагу. Експеримент показав, що люди, які з'їдають свою основну страву в більш пізній час доби, скидають вагу значно гірше порівняно з тими, хто робить це до 15:00.
Учені вивчили показники 420 добровольців із зайвою вагою, які брали участь у програмі схуднення. Учасників розділили на дві групи. Одні з'їдали свій обід (приблизно 40% добових калорій) до 15:00 дня, а представники другої групи - після цього періоду.
З'ясувалося, що люди,...

ПОТРІБЕН ДОНОР!

Кіровоградській дитячій обласній лікарні терміново потрібен донор (друга, резус-позитивна група крові) для дитини Анастасії Надточій.

Телефон станції переливання крові: 22-77-26.