Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
ЮНИХ КРОПИВНИЧАН ЗАПРОШУЮТЬ НА ДИТЯЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ
Юних кропивничан запрошують на дитячий фестиваль

   Юних кропивничан та дітей вимушених переселенців запрошують на дитячий фестиваль «Будь на часі з бібліотекою», який відбудеться 01 червня в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського.  Тут для дітей та їхніх батьків з 10:00 до 14:00 триватимуть різноманітні цікаві розважальні заходи! 

   На відкритих бібліотечних локаціях можна взяти участь:

   - у майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва у техніці паперопластики...

У КРОПИВНИЦЬКОМУ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КАЛИНОВИЙ СПІВ»
У Кропивницькому відбувся Всеукраїнський фестиваль «Калиновий спів»

     У Кропивницькому в обласній філармонії відбувся 31-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів». Цьогоріч фестиваль провели під гаслом «Калиновий спів» - захисникам і захисницям України». Упродовж заходу гості долучилися до збору коштів на підтримку ЗСУ.

 

     Голова обласної ради Юрій Дрозд та перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк привітали учасників і подякували за захист культурного фронту України.

 

     У зв’язку...

БЛАГОДІЙНИЙ АРТ-ПРОСТІР "КАЛИНОВИЙ СПІВ - ЗАХИСНИКАМ І ЗАХИСНИЦЯМ УКРАЇНИ"
Благодійний арт-простір "Калиновий спів - захисникам і захисницям України"

     26 травня на майданчику біля Кіровоградської обласної філармонії діятиме благодійний арт-простір "Калиновий спів - захисникам і захисницям України" у рамках ХХХІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів".

 

 

У ТЕАТРІ КОРИФЕЇВ 13 ХУДОЖНИКІВ ОДНОЧАСНО ПИСАЛИ ПОРТРЕТИ АКТОРІВ ТЕАТРУ
У Театрі корифеїв 13 художників одночасно писали портрети акторів театру

    Сьогодні, 25 травня, у Театрі корифеїв малювали портрети акторів театральної трупи — згодом три кращі портрети прикрашатимуть стіни театру.

    Загалом у художників вийде мінімум 10 портретів, на яких акторів зображували у їхніх сценічних образах у відповідній виставі локації. У стінах театру робота над портретами тривала дві години — всю іншу роботу над полотнами митці продовжать вдома.

   Коли всі картини будуть готові, серед картин глядачі театру голосуванням виберуть три найкращі, які прикрашатимуть...

КРОПИВНИЧАН ЗАПРОШУЮТЬ ВІДВІДАТИ ЗАХОДИ ДО РІЧНИЦІ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО
Кропивничан запрошують відвідати заходи до річниці народження Василя Сухомлинського

    23 травня, о 12-00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського відкривається виставка українського скульптора Олексія Леонова “Світочі людства”, приурочена до 105-ї річниці з дня народження Василя Сухомлинського. У закладі також запрацює лабораторія гуманної педагогіки.

   Експозиція скульптур працюватиме у Кропивницькому до 30 листопада щодня із 10.00 по 18. 00 окрім неділі.

    Бібліотека також запрошує кропивничан і гостей міста...

У КРОПИВНИЦЬКОМУ ВШАНУВАЛИ ФУНДАТОРА УКРАЇНСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ТЕАТРУ
У Кропивницькому вшанували фундатора українського професійного театру

     Сьогодні, 22 травня, українці відзначають 183-ю річницю від дня народження фундатора українського професійного театру, драматурга, актора, режисера, публіциста, громадського діяча, благодійника Марка Лукича Кропивницького.

     Цього дня живі квіти до пам’ятника Корифею від Кропивницької міської ради та її виконавчого комітету поклали заступник міського голови Олександр Мосін і секретар міської ради Олег Колюка.      

     Для кропивничан...

В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ В МУЗЕЇ МИСТЕЦТВ ПРЕДСТАВИЛИ ФОТОВИСТАВКУ «СМІЛИВІ»
В обласному центрі в Музеї мистецтв представили фотовиставку «Сміливі»

     Проєкт, присвячений волонтерам Знам’янщини - реальні історії реальних людей.

    "Сміливі" - патріотичний проєкт, направлений на роботу з підростаючим поколінням. Це ініціатива, що була започаткована громадською організацією «Дитяче молодіжне об’єднання «Нове Покоління» спільно з ГО «WE WORLD» Знам’янської територіальної громади з метою відкриття нових можливостей молоді та розвитку їхнього потенціалу через фотографію та демонстарації важливої теми - волонтерства під час війни.
...

ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НОВОЮ КНИГОЮ ВОЛОДИМИРА ПОЛІЩУКА "КОЛИ БУДИНКИ МАЛИ ВЛАСНІ ІМЕНА"
Ознайомлення з новою книгою Володимира Поліщука "Коли будинки мали власні імена"

     Обласна універсальна наукова бібліотека імені Д.Чижевського запрошує на презентацію книги Володимира Поліщука "Коли будинки мали власні імена" 18 травня о 12:00 годині.

     В книзі розповідається про будинки Кропивницького у ті часи, коли називали не за порядковими номерами на вулиці, а за прізвищами власників. У документах міської управи, у газетних повідомленнях, у вуличній рекламі, на поштових листівках вказували прізвище власників цього будинку.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМІКСУ «ЯРОСЛАВ МУДРИЙ» ВІД ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ
Презентація коміксу «Ярослав Мудрий» від переможців міжнародного конкурсу

     Запрошуємо всіх зацікавлених історією України на презентацію коміксу «Ярослав Мудрий», що відбудеться в Обласній науковій універсальній бібліотеці імені Дмитра Чижевського 19 травня о 13:00 (актова зала книгозбірні).

     Комікс презентують учні та вчителі ліцею «Максимум», переможці міжнародного конкурсу «HISTOLAB Award for Innovative School Projects in History Education» в номінації «Fictional Stories (comic book)» серед закладів освіти в мережі демократичних шкіл Ради Європи в рамках European Innovation Days in History Education за підтримки ЄС.

    ...

СКІЛЬКИ УКРАЇНЦІВ ПРОДОВЖУЮТЬ СЛУХАТИ РОСІЙСЬКУ МУЗИКУ – НОВЕ СОЦОПИТУВАННЯ
Скільки українців продовжують слухати російську музику – нове соцопитування

    Згідно з результатами нового опитування, майже половина респондентів (45%) відмовилися повністю від прослуховування пісень виробництва рф. 20% стверджують, що не слухали її навіть до 24 лютого минулого року.

    І лише 22% опитаних продовжують слухати російську музику, але зазначають, що значно менше, ніж раніше. Ще 7% респондентів відповіли, що прослуховують подібний контент у тому ж обсязі.

    Зазначимо, що у рамках опитування анкету у спеціальному мобільному додатку заповнили 1 тис респондентів. Онлайн-панель...