Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
ВИСТАВА
Вистава

ВИСТАВА «ЗОЛОТИЙ ПАВУЧОК»

У Кіровоградському академічному обласному театрі ляльок відбувся прем’єрний показ благодійної вистави «Золотий павучок».

Казкова, на перший погляд історія, насправді відображає реалії життя української родини. Тут є і війна й емоції дітей, пошук правди і добра, яке, врешті-решт, перемагає.

Режисером-постановником дійства стала очільниця ГО «Освітній культурно-мистецький центр «Аеліта» Олександра Ткаченко. Традиційно кілька років вона створює оригінальні...

ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ІМ. БОЙЧЕНКА ДБАЄ ПРО ЛІТНЄ ДОЗВІЛЛЯ СВОЇХ МАЛЕНЬКИХ ЧИТАЧІВ

У бібліотеці для юнацтва тривають заходи в рамках організації літнього відпочинку дітей. Цього тижня відбудуться:

9 червня: розважально-пізнавальне перехрестя «Котилася торба з високого  горба, або Пригоди рюкзака» (початок - о 9.30); еко-година «Помічники Чепурика»; майстер-клас із виготовлення оберега «Боже око»; урок із безпеки «Пригоди Марійки та Іванка» (11.00) .

10 червня: еко-година «Помічники Чепурика» (9.30);...

10 ЧЕРВНЯ КІНОКЛУБ "ЕКРАН" ОУНБ ІМ. ЧИЖЕВСЬКОГО ЗАПРОШУЄ НА ПЕРЕ-ГЛЯД "СПРАВИ ТОМАСА КРАУНА"

Це римейк однойменного фільму 1968 року випуску зі Стівеном Маккуїном і Фей Данауей у головних ролях. Назву можна перекласти як "Справа Томаса Крауна" й як "Афера Томаса Крауна". Такий і головний герой у виконанні Пірса Броснана: з одного боку він успішний бізнесмен, втілення американської мрії, а з іншого - просто злодій. Хоча і великий естет - він обчищає не кишені громадян, а картинну галерею - краде шедевр Клода Моне. Причому робить це не через злий намір, а через нудьгу або для куражу. Сам Пірс Броснан говорить...

У КІРОВОГРАДСЬКОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ ПРОЙШОВ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВИХОВАН-ЦІВ ШКОЛИ ІМ. МЕЙТУСА
У Кіровоградському художньому музеї пройшов творчий звіт вихован-ців школи ім. Мейтуса

2-3 червня обласний художній музей приймав творчий звіт юних музи-кантів, вихованців Кіровоградської музичної школи № 2 імені Юлія Мейтуса.
У залі зібралися учні міських шкіл №№ 25, 5, 31, 34, гімназії новітніх технологій навчання, батьки, вчителі.
2 червня на суд найдопитливішої та найвимогливішої публіки були представлені театралізовані постановки музичного театру «Менестрелі». Зо-крема показано виставу «Три крокодили» та музичну фантазію Оксани Осад-чук за мотивами твору Миколи Гоголя «Вечори...

СТУДІЯ "ФАРТ" ОБЛАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ЮНАЦТВА ЗАПРОШУЄ НА ЧЕРГОВЕ ЗА-СІДАННЯ

7 червня відбудеться чергове засідання студії творчого настрою "фАРТ". Цього разу відома кіровоградська майстриня Любов Іванівна Аляскіна навча-тиме фартівців створювати «Сумки в стилі печворк».
Шиття з клаптиків тканини (або печворк) - один із традиційних видів народної творчості, рукоділля, засноване на створенні цілісної композиції з різнокольорових клаптиків тканини.
Для роботи кожен відвідувач повинен мати: клаптики тканини (5х5 або 10х10), голку, нитки, ножиці та клейовий флізелін.
Засідання проходитиме...

У КІРОВОГРАДСЬКОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ ХОРУ "ВЕСЕЛКА"
У Кіровоградському художньому музеї відбувся звітний концерт хору "Веселка"

1 червня в рамках роботи «Музичної вітальні» в стінах обласного ху-дожнього музею пройшов звітний концерт зразкового хору молодших класів «Веселка» Кіровоградської музичної школи № 2 імені Юлія Мейтуса. Відві-дувачі заходу - як дорослі, так і малеча - мали можливість переглянути літе-ратурно-концертну програму «Діти миру», приурочену до Міжнародного дня захисту дітей.
У виконанні хору та солістів  прозвучали пісні на слова відомих зару-біжних й українських поетів: «Співають діти», «Маленька...

У БІБЛІОТЕЦІ ІМ. ЧИЖЕВСЬКОГО - ШАХОВИЙ ТУРНІР

5-6 червня у відділі обслуговування користувачів  ОУНБ ім. Чижевсько-го  в рамках проекту “Клуб інтелектуальних ігор” відбудеться шаховий тур-нір «Мистецтво інтелектуальної гри».
Початок заходу - о 10.00.

ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА НА ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВЛАШТУВАЛА ДЛЯ НИХ НЕЗАБУТНЄ СВЯТО
Обласна бібліотека для юнацтва на День захисту дітей влаштувала для них незабутнє свято

Із нагоди Міжнародного дня захисту дітей уже другий рік поспіль Кірово-градська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка проводить чудовий захід - вуличну акцію «Щаслива дитина – щаслива Україна». Недаремно свято дітей відзначають 1 червня - у перший день довгоочікуваного літа та шкільних канікул.  Цього дня батьки виявляють підвищену увагу до своїх дітей, а організато-ри дійства зробили все, аби подарувати їм  дійсно чудове свято: яскраве, веселе, цікаве та пізнавальне.
На майданчику сімейного читання...

У ВИХІДНІ В КІРОВОГРАДІ ПРОЙДЕ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "КАЛИНОВИЙ СПІВ"

23-24 травня в Кіровоградській обласній філармонії пройде XXIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва "Калино-вий спів". Ідея фестивалю - об'єднати аматорські колективи народним мис-тецтвом у єдину співочу родину, збагативши їх неповторним  колоритом різних регіонів України.
"Калиновий спів" щороку залучає до пісенного дійства близько двох тисяч аматорів області та гостей із різних куточків нашої держави.
У конкурсній програмі  фестивалю своє мистецтво представлять...

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ІМ. О. БОЙЧЕНКА ПРОВОДИТЬ АКЦІЮ "ПІ-ДТРИМАЙ ВОЇНА!"

Із 18 травня до 5 червня бібліотечний заклад спільно з  громадською ініціативою «Армія SOS» проводить акцію "Підтримай воїна!".
У рамках акції в бібліотеці організовано пункт збору необхідних на сьо-годні речей для кіровоградців, що знаходяться в зоні АТО.
Заплановані також майстер-класи "Подаруй листівку воїну".
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:
097 667 65 55, 066 226 65 03  - Олександра;
095 471 27 67, 096 472 09 66 - Тетяна.