Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
ЧАС ІНСУЛЬТІВ
Час інсультів

 

Інсульт виникає, коли мозок не отримує достатньо крові, що позбавляє його кисню і поживних речовин. В результаті клітини мозку відмирають. При цьому дослідження показують, що шанс зіткнутися з інсультом на 80% вище в один і той же час доби.

Робота Американської кардіологічної асоціації показала, що ймовірність інсульту в період між 6 і 12 годинами на 80% вище, ніж в інший час.

«Число інсультів, що реєструються в період з 6 ранку до 12 години дня, на 49% вище, що збільшує ризик на 79% в порівнянні з іншими...

СЕМІНАР–ПРАКТИКУМ
Семінар–практикум

У Знам’янці відбувся семінар–практикум з особами, відповідальними за правоосвітню роботу підприємств, установ та організацій громади.

До уваги учасників семінару були представлені для вивчення інформація щодо актуальних змін норм чинного законодавства, аналіз практики Верховного Суду України про застосування строків в адміністративному процесі, окреслено проблемні питання захисту дитини від кіднепінгу.

Начальник юридичного відділу міськвиконкому Юрій Данільченко повідомив учасникам інформацію про прийняті нормативно–правові...

П’ЯТЬ ХВИЛИН ДЛЯ СХУДНЕННЯ
П’ять хвилин для схуднення

Сьогодні є багато способів, як схуднути без шкоди для здоров’я (дієти, спорт і багато іншого). Але є найпростіший спосіб, завдяки якому можна схуднути.

І не треба докладати багато зусиль — достатньо лише ходити навшпиньках. Вченим вдалося визначити, що регулярна ходьба навшпиньках сприятливо впливає на весь організм людини, а також допомагає спалити калорії.

Щоб довести це, вчені зібрали добровольців і поділили на три групи.

Учасники першої групи зобов’язані були бігати і ходити традиційним способом. Інші...

ПРАВОВІ НАВЧАННЯ
Правові навчання

Проведено правові навчання з трудовими колективами структурних підрозділів виконавчого комітету Знам’янської міської ради. 

Начальник юридичного відділу Юрій Данільченко повідомив інформацію про прийняті нормативно – правові акти Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Були розглянуті зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо особливостей утворення старостинських округів, затвердження кандидатів на посаду старости, повноважень старости, зміни щодо запровадження цифрових...

ЗМІНИ РУХУ МІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТІВ № 6-А, 6-Б, 6-В У ЗНАМ’ЯНЦІ НА ПЕРІОД РЕКОНСТРУКЦІЇ ШЛЯХОПРОВОДУ В СМТ. ЗНАМ’ЯНКА ДРУГА
Зміни руху міських автобусних маршрутів № 6-А, 6-Б, 6-В у Знам’янці на період реконструкції шляхопроводу в смт. Знам’янка Друга

Знам’янська міська рада повідомляє про зміни руху міських автобусних маршрутів № 6-А, 6-Б, 6-В на період реконструкції шляхопроводу в смт. Знам’янка Друга.

У зв’язку з тим, що патрульною поліцією у Кіровоградській області не погоджено рух автобусів через залізничний переїзд біля комбікормового в смт Знам’янка Друга прийнято рішення з 24 вересня 2021 року здійснювати підвезення жителів в межах селища до пішохідного переходу через залізничні колії біля мосту. Після чого мешканці переходять пішохідний перехід через залізницю...

ВІД ГОЛОВНОГО БОЛЮ
Від головного болю

А ви знаєте, що часом для позбавлення від головного болю досить з’їсти щось солодке? Принцип дії простий: коли падає рівень цукру у крові, то починається головний біль.

Вирішити проблему допоможуть будь-які десерти. Якщо під рукою немає цукерок і печива, підійде солодкий чай. Щойно рівень глюкози у крові підвищиться, головний біль мине.

Магній

Найпростіше, що можна зробити за появи головного болю — з’їсти або випити щось солодке. Ще краще — вживати продукти, які багаті на магній. Мігрень часто є...

ВРУЧЕНО ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ
Вручено заслужені нагороди

Відбулася чергова зустріч Знам’янського міського голови Володимира Сокирка з провідними підприємствами Знам’янської міської територіальної громади, одним з яких є ТОВ «Геоїд».

Генеральному директору ТОВ «Геоїд» Сергію Кліпацькому вручені заслужені нагороди, Грамоту Знам’янської міської ради та медаль-відзнаку «30 років незалежності України» за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Знам’янської міської територіальної громади, високий професіоналізм,...

ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ!

МОВА ОБ’ЄДНУЄ!

Секретар РНБО (?) Олексій Данілов запропонував перевести українську мову з кирилиці на латиницю і зробити англійську обов'язковою, починаючи з дитячого садочка. Мовний омбудсман Тарас Кремінь погодився з необхідністю вивчання іноземних мов, але відкинув ідею Данілова щодо латиниці. Подібна дискусія виникає в українському суспільстві вже не вперше.

Тарас Кремінь у коментарі Суспільному сказав, що питання застосування кирилиці в українській літературній мові не піддається жодним сумнівам ані з філологічної,...

ІМЕНИННИКИ ТИЖНЯ
ІМЕНИННИКИ ТИЖНЯ

23 – Минодора, Павло, Петро, Андрій.

24 – Федора, Ія, Герман, Сергій, Дмитро.

25 – Автоном, Юліан, Федір, Семен.

26 – Корнилій, Ілля, Валер’ян, Гордій, Петро, Леонтій.

27 – Іван, Калістрат.

28 – Микита, Максим, Порфирій, Богдан, Дмитро, Акакій.

29 – Юхимія, Людмила, Йосип, Купріян, Віктор.

 

І ЦАР ШАНУЄ КАЛЕНДАР
І ЦАР ШАНУЄ КАЛЕНДАР

26 вересня - Європейський день мов. Всесвітній день контрацепції. Всеукраїнський день дошкілля. День машинобудівника України. Міжнародний день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї. Міжнародний день глухих.

27 вересня - Всесвітній день туризму.

28 вересня - Всесвітній день боротьби проти сказу.

29 вересня - День пам’яті трагедії Бабиного Яру. Всесвітній день серця. День отоларинголога.