Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
ФОТОВИСТАВКА В БІБЛІОТЕЦІ

Фотовиставка «Пам’ятки України» діє у Знам’янській центральній бібліотеці. Працівники центральної бібліотеки запрошують усіх бажаючих відвідати фотовиставку «Пам’ятки України» як індивідуально, так і групами в зручний для вас час.
Чекаємо на вас щодня крім п’ятниці та суботи з 8.00 до 17.00 ( перерва з 12.00 до 13.00).

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
Міський голова провів особистий прийом громадян

Знам’янський міський голова Сергій  Іванович  Філіпенко   провів  черговий особистий  прийом громадян, на який  звернулися п’ять мешканців міста.

Громадяни  порушували  питання   щодо прочищення вуличного оглядового колодязя та каналізаційного колектору;  несвоєчасної виплати пенсії; влаштування водовідведення талих та зливових вод з вулиць та інші.      

За результатами прийому міський голова дав доручення відповідним структурним підрозділам оперативно провести комісійне обстеження...

КАПРЕМОНТ КАРДІОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ
Капремонт кардіологічного відділення

Знам’янський міський голова Сергій Філіпенко разом із першим заступником міського голови Валентиною Загородньою, в.о. головного лікаря КЗ «Знам’янська лікарня ім. А.В.Лисенка» Ігорем Муравським оглянули хід виконання капітального ремонту кардіологічного відділення міської лікарні.  

Слід відзначити, що із часу введення в експлуатацію медзакладу, а це кілька десятків років тому, це відділення жодного разу не ремонтувалося капітально. 

Під час огляду відділення очільник міста поспілкувався з директором ТОВ підприємство...

ЗУСТРІЧ ІЗ ПСИХІАТРОМ

Днями в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Кіровоградській області з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я організовано зустріч клієнтів пробації з лікарем психіатром КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка» Інною Іноземцевою, яка провела лекцію під загальним гаслом «Всесвітній день запобігання самогубствам». Про це повідомила начальник Знам’янського МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Марина Марула.

Інна Іноземцева...

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ
Засідання комісії з питань захисту прав дитини

У Знам’янській районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

16 жовтня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олени Грінчак відбулося чергове засідання комісії.

На порядку денному членами комісії розглянуті наступні питання:

Про ситуацію, що сталася в сім’ї...

ЖИТЛО ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ
Житло для дітей-сиріт

Першим заступником голови Знам’янської районної державної адміністрації Оленою Грінчак проведено засідання районної комісії для освоєння у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Комісія розглянула заяву жительки с. Богданівка про призначення грошової компенсації за належні...

ТЕПЛА ЗУСТРІЧ У КАРЛІВСЬКІЙ ШКОЛІ
Тепла зустріч у Карлівській школі

У Карлівці Кропивницького району відбулася зустріч звільненого з російського полону моряка Романа Мокряка з учнями місцевої школи й інших навчальних закладів громади, учителями і жителями села. Свідком теплих обіймів, сліз радості й історії підтримки дітей свого земляка стала «КП».

Зустрічали Романа Мокряка особливо тепло, по-родинному, бо сам він народився у Карлівці, закінчував тамтешню школу, у якій сьогодні працює його мама – Наталія Мокряк. Символічно перед початком зустрічі з фасаду школи зняли прапор ВМС Збройних сил...

ЛИСТ ВІД БРИТАНСЬКОЇ КОРОЛЕВИ
Лист від Британської королеви

Школярка з Кропивницького Євгенія Громко отримала лист від королеви Великобританії у відповідь на своє послання. Десятикласниця школи № 26 радіє: адже королева Єлизавета Друга відповідає далеко не всім адресатам.

Євгенія – донька вчительки Тетяни Громко, про яку «Первая городская газета» писала у № 22 нинішнього року. У 2018 році дівчина перемогла у міському конкурсі «Дитина року» у номінації «За досягнення у навчанні». Незважаючи на юний вік, Женя вже випустила власну книжку «Люблю дощ», перемогла у більше ніж...

ВИНАХІДНИК З ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ СТВОРИВ БЛИЗЬКО ПІВСОТНІ ВЕЛОМОБІЛІВ
Винахідник з Олександрівського району створив близько півсотні веломобілів

Близько півсотні веломобілів створив винахідник із Китайгорода Олександрівського району Олексій Ганшин. На моделі «Пілігрим» винахідник встановив свій особистий рекорд, подолавши 400 кілометрів за неповних 28 годин. Як виникло захоплення і який веломобіль мріє створити.

Велодрімер, як сам себе називає Ганшин, проектує різні за призначенням моделі. Поки на винаходах не заробляє, а лише вкладає те, що має. Чоловік мріє, що велотранспорт стане в Україні таким популярним, як і в Європі.

За освітою Олексій Ганшин – технік зв’язку....