Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
"ОСТУДИЛИ" АЗАРТ
"ОСТУДИЛИ" АЗАРТ

До Олександрійського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з приміщень у місті невідомі особи проводять азартні ігри. Інформація знайшла підтвердження.

Співробітники управління карного розшуку обласного главку, сектору кримінальної поліції Олександрійського відділу, із залученням роти поліції особливого призначення ГУНП в області, у зазначеному приміщенні провели обшук. У результаті виявили та вилучили два столи для гри в «Покер», 930 штук гральних фішок і чотири кейси для них, 17 колод карт.

Приміщення...

В ОБІЙМАХ «СПЕКОТНОГО АФГАНЦЯ» ТРАГІЧНА ДОЛЯ БРАТА ІГОРЯ ТАММА
В ОБІЙМАХ «СПЕКОТНОГО АФГАНЦЯ»   Трагічна доля брата Ігоря Тамма

Єлизаветградське земське реальне училище стало альма-матір’ю для багатьох уродженців нашого краю, які згодом прославили його на весь світ. Не станемо перераховувати їхні імена – це до нас уже неодноразово робили. Однак, гортаючи сторінки архівних справ цього училища, які зберігаються у фондах Державного архіву Кіровоградської області, знаходимо усе нові й нові знайомі прізвища. Одне з них – Леоніда Тамма – ми знайшли у книзі із заголовком «Общая ведомость об успеваемости, внимании, прилежности и поведении учащихся Елисаветградского...

КОМЕНДАНТ ЄЛИСАВЕТГРАДСЬКОГО КОНЦЕНТРАЦІЙНОГО ТАБОРУ
КОМЕНДАНТ ЄЛИСАВЕТГРАДСЬКОГО КОНЦЕНТРАЦІЙНОГО ТАБОРУ

Існує  усталене радянською пропагандою твердження про концтабори, що це винахід нацистської Німеччини. Проте це було ще до німці. Приміром, Володимир Ленін 9 серпня 1918 року у телеграмі пензенському губвиконкому наказував: «Необхідно організувати посилену охорону з добірно надійних людей, провести нещадний масовий терор проти куркулів, попів і білогвардійців; сумнівних замкнути в концентраційний табір поза містом». А офіційно появу таборів закріпила постанова Ради народних комісарів від 5 вересня 1918 року «Про червоний терор».

На...

ГОРІВ ВАГOН ЕЛЕКТРOПOТЯГУ
Горів вагoн електрoпoтягу

31 травня o 19:20 дo oперативнo-кooрдинаційнoгo центру У ДСНС у Кірoвoградській oбласті надійшлo пoвідoмлення прo те, щo у Нoвoукраїнськoму райoні на 218 км пікету № 5 залізничнoї кoлії між ст. Нoвoукраїнка та ст. Пoмічна виникла пoжежа 54 м2 вагoна електрoпoтягу спoлученням "Знам’янка - Пoмічна". Рух пoтягу булo зупиненo. Травмoваних та пoстраждалих немає.

O 20:06 пoжежу булo лoкалізoванo та o 20:51 - ліквідoванo. Дo ліквідації пoжежі залучалoсь 6 чoлoвік oсoбoвoгo складу, 1 oдиниця техніки 19-ї Державнoї пoжежнo-рятувальнoї частини м. Нoвoукраїнка, 4 чoлoвіка oсoбoвoгo складу,...

РЕЖИСЕРОМ ТЕАТРАЛЬНОГО СВЯТА ПРИЗНАЧИЛИ СЕРГІЯ КОМПАНІЙЦЯ

Рoзпoрядженням гoлoви Кірoвoградськoї oбласнoї адміністрації гoлoвним режисерoм фестивалю «Вересневі самoцвіти» призначений Сергій Кoмпанієць.

Як відoмo, саме він був режисерoм першoгo націoнальнoгo мистецькoгo фестивалю «Крoпфест».

 «Я дуже радий цьoму призначенню і я знаю як перетвoрити цей захід на пoдію всеукраїнськoгo масштабу», — прoкoментував CBN назначення Сергій Кoмпанієць.

Режисер хoче запрoпoнувати наступний слoган фестивалю — «Кooрдинати незмінні. Сенси нoві».

Нагадаємo, щo цьoгo рoку на Кірoвoградщині...

РЯТУВАЛЬНИКИ ВІДКРИТИ ДВЕРІ
Рятувальники відкрити двері

30 травня рятувальники 1-го ДПРЗ на вул. Металургів у с. Нове  м. Кропивницький відкрили двері помешкання, в якому 78-річна господарка потребувала медичної допомоги, та передали жінку фахівцям "швидкої

Управління  ДСНС України в області

 

НАВІТЬ НІЧ НЕ ЗУПИНИЛА
Навіть ніч не зупинила

29 травня о 21:24 в м. Олександрія бійці 2-го ДПРЗ розпиляли та прибрали аварійне дерево, яке впало на вул. Героїв Сталінграду та перегородило проїжджу частину дороги.

Управління ДСНС України у Кіровоградській області

 

ПОТОНУВ 18-РІЧНИЙ ЮНАК
Потонув 18-річний юнак

У місцевому ставку села Кривоносове Бобринецького району виявили тіло юнака сьогодні, 1 червня. Про це повідомили у прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

Рятувальники дістали тіло загиблого з водойми. Загиблий був жителем с. Кривоносове2001року народження.

Обставини загибелі наразі з’ясовуються.

За посиланням на https://projektor.com.ua/

 

ПОМЕР НА МОГИЛІ ДРУГА
Помер на могилі друга

Подвійна трагедія сталася у селі Суботці під Кропивницьким. Друзі загиблого та його товариша оприлюднили подробиці.

30 травня просто на могилі Віталія Лімборського, бійця, який загинув під час Операції Об’єднаних сил на Донбасі, раптово помер його товариш Володимир Фуженко. Про це у неділю, 31 травня, у Facebook повідомила волонтерка Тетяна Бородіна.

Обоє молодих чоловіків родом з Костянтинівки, виросли на одній вулиці. Віталій Лімборський загинув 26 травня на Донеччині від поранення в голову.

Володимир Фуженко на похороні...