Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
СТАРОМУ ГІЛЛЮ – МОЛОДА ПРИЩЕПА
СТАРОМУ ГІЛЛЮ – МОЛОДА ПРИЩЕПА

Громада села Ганнинське Кропивницького району закупила 400 дерев і минулої суботи висадила молоденький парк. Половина саджанців – це липа. Решта – береза, клен, дуб.

Односельці почали суботник зранку, о дев’ятій. З огляду на епідемічну ситуацію, вийшли на роботу в захисних масках і рукавицях. До Братської могили, поряд із якою невдовзі піднімуться клени та дубочки, прийшло багато охочих садівників. Та взяли участь у добрій справі не всі - до лопат було допущено лише десятеро, як і велить припис Кабміну на обмеження зборів у зв’язку...

ПРО ЩАСТЯ В ПЕРІОД ПАНІКИ
ПРО ЩАСТЯ В ПЕРІОД ПАНІКИ

Щастя в період карантину та загальної паніки? Скажете, чи можливо таке? Скажете, не час по це говорити?
Саме час! І саме зараз! Ось чому…

Доведено, що тривожність, думки про можливу небезпеку, негатив знижують імунітет і, навпаки, хороший настрій, позитивні емоції, відчуття щастя, сприяють виробленню певних гормонів та підвищенню стійкості до вірусів і, відповідно, до хвороб. Організм ніби сам оздоровлюється від щасливих станів. То давайте створимо їх більше! Змінимо фокус! Знайдемо позитив у цій ситуації!

Українці, попри всі...

ІМЕНИННИКИ ТИЖНЯ
Іменинники тижня

26 березня - Олександр, Христина, Григорій, Михайло, Никифор, Микола.

27 березня - Михайло, Ростислав, Феодосій.

28 березня - Олександр, Олексій, Денис, Михайло.

29 березня - Антон, Денис, Омелян, Іван, Павло, Роман.

30 березня – Олексій, Олександр, Віктор, Гаврило, Макар, Павло.

31 березня - Кирило, Дарина, Софія, Данило, Дмитро, Наталя, Трохим.

1 квітня - Дарина, Інокентій, Клавдій.

 

І ЦАР ШАНУЄ КАЛЕНДАР
І ЦАР ШАНУЄ КАЛЕНДАР

26 березня - День Національної гвардії України.

27 березня - День нефролога. Міжнародний день театру.

28 березня - Година Землі.

29 березня - Перехід на літній час.

1 квітня - День Сміху! День їстівної книги (Міжнародний фестиваль їстівних книжок). Міжнародний день птахів (День орнітолога).

 

НАРОДНІ ЗНАННЯ
Народні знання

ДІСТАВ КАРТОШКУ НА ЯВДОШКУ? САДИ НА АЛЬОШКУ – МАТИМЕШ КАРТОШКУ!

26 березня – Никифора. * Галки збираються гуртом під вечір і кричать - до ясної погоди.

27 березня – Федора. Виводили у двір худобу, чистили, замовляли від поганого ока.

28 березня – Дмитра. Поза селами розлягається вовчий дух, і починають вити собаки. Годилося, як почуєш, негайно перевернути подушку, щоб мати добрий сон.

29 березня – Сави. * Якщо в цей день тепло, то й весна буде теплою.

30 березня – Олексія,...

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОСИЛИ ПЕНСІОНЕРІВ НЕ ВИХОДИТИ З ДОМУ
Поліцейські просили пенсіонерів не виходити з дому

У Кропивницькому патрульні поліцейські просили пенсіонерів без крайньої потреби не виходити з дому та дотримуватись правил карантину. Акцію провели на зупинці громадського транспорту на площі Богдана Хмельницького.

На площі Богдана Хмельницького патрульні з представниками товариства Червоного Хреста роздавали перехожим інформаційні листівки. У них інформація про короновірус і як запобігти інфікуванню.

Патрульні поліцейські просили пенсіонерів, які на зупинці чекають автобус, сидіти вдома та дотримуватись правил карантину.

Поліцейський...

ГОТУЄТЬСЯ ПРОЄКТ РІШЕННЯ ЩОДО СКАСУВАННЯ ПІЛЬГОВОГО ПРОЇЗДУ
Готується проєкт рішення щодо скасування пільгового проїзду

Управління розвитку транспорту та зв’язку має підготувати проєкт рішення зі скасування на період карантину пільгових перевезень.

Відповідне розпорядження було озвучено під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у міській раді Кропивницького під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

Також має бути запропонований дієвий механізм пріоритетного перевезення медичних працівників, правоохоронців, рятувальників, соціальні служби і працівників підприємств,...

УМОВИ КАРАНТИНУ СТАНУТЬ СУВОРІШИМИ
Умови карантину стануть суворішими

Міська комісія ТЕБ та НС провела позачергове засідання, пише сайт міської ради.

Кабінет Міністрів України своїм рішенням запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

Враховуючи визначені Урядом подальші заходи плану боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у міській раді Кропивницького розпочала своє позачергове засідання учора, 24 березня.

 - Маємо навчитися жити в особливих умовах і від...

У КРОПИВНИЦЬКОМУ ЕПIДСИТУАЦIЯ СПОКIЙНА
У Кропивницькому епiдситуацiя спокiйна

Як раніше повідомляв РК, Кабiнет мiнiстрiв України своїм рiшенням запровадив режим надзвичайної ситуацiї на всiй територiї України до 24 квiтня.

Враховуючи визначенi Урядом подальшi заходи плану боротьби з поширенням коронавiрусної iнфекцiї, комiсiя з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй у мiськiй радi Кропивницького провела своє позачергове засiдання.

"Маємо навчитися жити в особливих умовах i вiд цього нашого умiння залежить надзвичайно багато – життя i здоров’я мешканцiв мiста.У комiсiї непросте завдання:...

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ЗНАМ’ЯНКИ!

Якщо ви нещодавно повернулись із-за кордону або контактували із такими особами, наполегливо просимо вас САМОІЗОЛЮВАТИСЬ на 14 днів та утриматись від контакту з іншими.

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції СOVID-19, важливо відразу повідомити по телефону свого сімейного лікаря про повернення з поїздки чи контакту з можливо інфікованою особою на COVID-19.

Якщо не маєте сімейного лікаря - телефонуйте в територіальну амбулаторію чи реєстратуру. Телефони: реєстратура – 0503298434; секретар – 0503298436.

У разі наявності...