Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Заходи


Категорії
ПАМ’ЯТНУ ДОШКУ НА ЧЕСТЬ ОТАМАНА ВІДКРИВАЛИ ЙОГО НАЩАДКИ

У селі Богданівка Знам’янського району встановили пам’ятну дошку холодноярському отаману Мефодію Голику-Залізняку.

На Кіровоградщині пам’ятну дошку на честь отамана відкривали його нащадки

Пам’ятну дошку холодноярському отаману Мефодію Голику-Залізняку (на знімку) встановили з нагоди 100-річчя подій Української революції 1917—1921 років у селі Богданівка Знам’янського району Кіровоградщини.

В урочистому відкритті меморіального знака взяли участь нащадки отамана, школярі, представники громадськості та...

У ЗНАМ’ЯНЦІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР

Для ознайомлення з сучасними підходами у наданні послуг служби зайнятості клієнтам, електронними сервісами, а також перевагами легальної зайнятості і загрозами нелегальної трудової міграції, у приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості для безробітних було проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

Людмила Базюк, провідний фахівець з профорієнтації, ознайомила учасників заходу із перевагами реєстрації персонального електронного кабінету та з послугами,...

КОРИСНА АЛЬТЕРНАТИВА

Шкідливі і смачні продукти вже давно стали частиною нашого життя. Відмовитися від них дуже важко, особливо влітку. Наприклад, морозиво чи газована вода. Нехай ми й знаємо, що вони не вельми корисні, але ж хочеться…
утім, є альтернатива.

Щоб не купувати солодку воду, можна зробити домашній лимонад. Крім того, він ще й допоможе вивести токсини з організму. Лимонад рекомендується робити з м’ятою, лимоном і ягодою. Для смаку можна додати ложечку меду. Напій вийде солодким і корисним.
Якщо ж закортіло морозива, заморозьте рубаний...

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ І ПРОЕКТИ-ПЕРЕМОЖЦІ

У Знам’янці на черговому засіданні виконавчого комітету затверджено перелік проектів-переможців Громадського бюджету в м. Знам’янка за 2018 рік, реалізація яких запланована на нинішній, 2019-й рік. Що таке громадський бюджет? Це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають - шляхом голосування - на що краще й важливіше в даний час витратити гроші.

То які ж проекти перемогли? Ось вони.
- Влаштування нової системи освітлення в сквері та зони Wi-Fi. Місце реалізації проекту - вул. В. Голого, сквер біля Знам’янської...

НАВОДЯТЬ ЛАД НА ПРИВОКЗАЛЬНІЙ

У Знам’янці комунальники наводять лад на вулиці Привокзальній. Керівник комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» Олег Чернявський розповідає:

- На виконання рішення виконкому працівники підприємства зараз прибирають чагарники, старі дерева на території між льохами, що по вулиці Привокзальній біля будинків 3, 9, 15.

 

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята у Знам’янці, в міському Палаці культури відбулися урочистості, в яких взяли участь: керівництво міста, помічник-консультант народного депутата України О.Довгого Андрій Клименко, депутати міської ради, голови квартальних та будинкових комітетів,  ветерани органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого комітету та громадськість міста.

З вітальною промовою до присутніх звернувся Знам’янський міський голова Сергій Іванович Філіпенко....

ПРИЧИНА – НЕ ТІЛЬКИ В ЇЖІ

Ми звикли думати, що накопичення жиру - результат неправильного харчування. Частково це правда. Але незбалансованість раціону - далеко не єдиний винуватець появи зайвих сантиметрів на животі. «Допомагає» й стрес. Ось правила, які допоможуть узяти під контроль вагу й позбутися набридлого «клубка нервів», на якому вже й штани не сходяться.
Задіюйте м’язи

Активні заняття, в яких задіюється максимальна кількість м’язів (віджимання, присідання, спеціально складені плани тренувань), дозволяють організму втекти...