Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Заходи


Категорії
НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЗАПРАЦЮВАВ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

Відсьогодні на Кіровоградщині запрацювало пологове відділення КНП «Новомиргородська районна лікарня».

За її словами, причиною закриття відділення стала Національна служба здоров’я — відповідно до її вимог, там мали приймати 450 пологів на рік, а в штаті повинен бути лікар-неонатолог. Натомість торік у районі народилося 126 немовлят.

“Відсутність можливості народжувати у районі з населенням близько 25 тисяч людей ставить в дуже незручне становище майбутніх батьків та молодь усього району. Час вносить корективи і на...

ПРИДБАЮТЬ ЗАХИСНІ КОСТЮМИ, БЕЗКОНТАКТНІ ТЕРМОМЕТРИ Й НЕ ТІЛЬКИ

Рішенням виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 30 березня /засідання відбувалося у відповідності до регламенту шляхом збору підписів/ було затверджено порядок використання коштів резервного фонду міського бюджету міста Знам’янки та визначено, як саме ці гроші буде витрачено.
Розпорядником коштів визначено управління МА та ЖКГ (згідно ст.24 Бюджетного Кодексу України, п.5 Постанови КМУ, п.23 Порядку використання коштів резервного фонду міського бюджету та згідно протоколу позачергового засідання обласної комісії з...

ЛЕГКОАТЛЕТ З КРОПИВНИЦЬКОГО

Вчора, 27 лютого, у Києві відбувся Кубок України у приміщенні з легкої атлетики.

У рамках цих змагань кропивничанин Дмитро Яковенко посів перше місце у стрибках у висоту.

Він показав результат 2,20 метри.

У цій дисципліні виступав ще один легкоатлет з Кропивницького – Антон Мокряк. Він показав результат 2,05 метри і посів 5-е місце. Обох спортсменів тренує Здітовецький Г.Б.

За посиланням на http://www.sport-kr.com.ua/

 

УЧНІ ДЕВ’ЯТИ ШКІЛ ВІДЗНЯЛИ ФІЛЬМИ ПРО РІДНЕ МІСТО

Кропивницькі школи №2, 4, 6, 26 та 34, гімназія №9, Кущівська гімназія, колегіум, науковий ліцей та Центр дитячої та юнацької творчості долучилися до конкурсу міського управління освіти на кращий відеофільм «Моє рідне місто». Про це розповіла начальниця міського управління освіти Лариса Костенко.

За умовами конкурсу, відео повинне бути до десяти хвилин. За словами Лариси Костенко, переможців визначать 26 лютого.

«Заклади отримають грамоти управління освіти та продукцію, пов’язану з нашим містом: книги, буклети. Ми, можливо,...

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗМІНУ ТАРИФІВ

Шановні споживачі послуги з централізованого водопостачання Знам’янського територіального управління філії Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд АТ «Укрзалізниця» (раніше БМЕУ-3)!

АТ «Укрзалізниця» повідомляє своїх споживачів про наступне.
Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 04 лютого 2020 №283 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних...

ПАМ’ЯТНУ ДОШКУ НА ЧЕСТЬ ОТАМАНА ВІДКРИВАЛИ ЙОГО НАЩАДКИ

У селі Богданівка Знам’янського району встановили пам’ятну дошку холодноярському отаману Мефодію Голику-Залізняку.

На Кіровоградщині пам’ятну дошку на честь отамана відкривали його нащадки

Пам’ятну дошку холодноярському отаману Мефодію Голику-Залізняку (на знімку) встановили з нагоди 100-річчя подій Української революції 1917—1921 років у селі Богданівка Знам’янського району Кіровоградщини.

В урочистому відкритті меморіального знака взяли участь нащадки отамана, школярі, представники громадськості та...

У ЗНАМ’ЯНЦІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР

Для ознайомлення з сучасними підходами у наданні послуг служби зайнятості клієнтам, електронними сервісами, а також перевагами легальної зайнятості і загрозами нелегальної трудової міграції, у приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості для безробітних було проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

Людмила Базюк, провідний фахівець з профорієнтації, ознайомила учасників заходу із перевагами реєстрації персонального електронного кабінету та з послугами,...

КОРИСНА АЛЬТЕРНАТИВА

Шкідливі і смачні продукти вже давно стали частиною нашого життя. Відмовитися від них дуже важко, особливо влітку. Наприклад, морозиво чи газована вода. Нехай ми й знаємо, що вони не вельми корисні, але ж хочеться…
утім, є альтернатива.

Щоб не купувати солодку воду, можна зробити домашній лимонад. Крім того, він ще й допоможе вивести токсини з організму. Лимонад рекомендується робити з м’ятою, лимоном і ягодою. Для смаку можна додати ложечку меду. Напій вийде солодким і корисним.
Якщо ж закортіло морозива, заморозьте рубаний...

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ І ПРОЕКТИ-ПЕРЕМОЖЦІ

У Знам’янці на черговому засіданні виконавчого комітету затверджено перелік проектів-переможців Громадського бюджету в м. Знам’янка за 2018 рік, реалізація яких запланована на нинішній, 2019-й рік. Що таке громадський бюджет? Це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають - шляхом голосування - на що краще й важливіше в даний час витратити гроші.

То які ж проекти перемогли? Ось вони.
- Влаштування нової системи освітлення в сквері та зони Wi-Fi. Місце реалізації проекту - вул. В. Голого, сквер біля Знам’янської...

НАВОДЯТЬ ЛАД НА ПРИВОКЗАЛЬНІЙ

У Знам’янці комунальники наводять лад на вулиці Привокзальній. Керівник комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» Олег Чернявський розповідає:

- На виконання рішення виконкому працівники підприємства зараз прибирають чагарники, старі дерева на території між льохами, що по вулиці Привокзальній біля будинків 3, 9, 15.