Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
ДЕПУТАТИ ЗВІЛЬНИЛИ ГОЛОВУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛРАДИ
Депутати звільнили голову Кіровоградської облради  

     Сьогодні, 25 квітня, більшість депутатів облради зібралися на позачергову 16 сесію з єдиним питанням – звільнення голови – Сергія Шульги.

    Останній попередньо хотів провести 15 сесійне засідання на 10 годину, але зміг зібрати в залі лише 14 депутатів, більшість з яких колишні ОПЗЖ.

    На 11 годину зібралася депутатська більшість тож Олександр Горбунов, який був ініціатором пропозиції зняття голови поставив це питання на порядок денний. Під Гімн України зареєструвалося 43 депутати.

   ...

ТЕСТУВАННЯ ПРОГРАМИ ЄВІДНОВЛЕННЯ З ВИПЛАТИ КОШТІВ НА РЕМОНТ ПОШКОДЖЕНОГО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ ЖИТЛА
Тестування  програми єВідновлення з виплати коштів на ремонт пошкодженого внаслідок війни житла

    Кабінет Міністрів затвердив постанову, що дає змогу розпочати тестування  програми єВідновлення з виплати коштів на ремонт пошкодженого внаслідок війни житла. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
 
   "Сервіс працюватиме в Дії вже з 10 травня. Отримані цільові кошти можна буде витратити на будівельні матеріали чи оплату послуг підрядника. Суму компенсацій визначить спецкомісія, а кошти будуть зараховуватися людям на спецрахунок в банку," - пояснив очільник Уряду.

   За словами Прем’єр-міністра,...

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ЗАХИСТУ ПЕНСІЙНИХ ПРАВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
Президент підписав закон щодо захисту пенсійних прав в умовах воєнного стану

   Йдеться про Закон № 2981-ІХ. (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2981-20#Text) Ним регулюється призначення пенсії особам, які проживають на ТОТ або на території бойових дій.

 

   Очевидно, що громадяни на ТОТ або в зоні бойових дій не можуть нормально звернутися до органів Пенсійного фонду для оформлення пенсії.

 

   Тому ухвалений закон передбачає, що протягом дії воєнного стану і три місяці після його припинення чи скасування пенсія призначається незалежно від дати звернення.

 

  ...

У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОВА ПРОВЕЛИ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ КІРОВОГРАДЩИНИ
У Кіровоградській ОВА провели установчі збори з формування складу Молодіжної ради Кіровоградщини

   На зборах представники активної молоді області визначили кількісний склад Молодіжної ради (39 осіб), а також обрали керівний склад: головою ради - Вікторію Поліщук (ГО «Агенція сталого розвитку «ХМАРОЧОС»), першим заступником голови - Майкла Стоуна (ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області»), другим заступником голови - Віталія Зайченка (ГО «Енергія молоді»), першим секретарем - Вікторію Таніну (міський парламент дітей Знамянської ТГ), другим секретарем - Даніла Фидоренка (Федерація спортивного туризму України)....

ПРО ЗОБОВ'ЯЗАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У СФЕРІ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ГОВОРИЛИ В КРОПИВНИЦЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ
Про зобов

     Знайомство з  інформацією про наявну законодавчо-нормативну базу в питаннях гендерної рівності в Україні та її систематизація стали головними питаннями порядку денного засідання міжвідомчої робочої групи з питань сім'ї, демографічного розвитку, гендерної рівності під головуванням депутатки міської ради Катерини Шамардіної  сьогодні, 05 квітня.  У роботі міжвідомчої групи взяла участь також керуюча справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлана Балакірєва.

    ...