Фахівці обласного Центру контролю та профілактики хвороб провели виїзну вакцинальну сесію для працівників екстреної медичної допомоги.
«Наші колеги щодня працюють у середовищі підвищеного ризику — виїжджають на травми, ДТП, поранення, контактують із кров’ю та біологічними рідинами, працюють у польових умовах і зонах руйнувань. В умовах зниження колективного імунітету навіть поодинокі випадки інфекцій можуть призводити до спалахів», - наголосила головна державна...