В Україні почала діяти нова програма «Скринінг здоров’я 40+», яка дозволяє всім людям віком від 40 років безоплатно пройти обстеження для раннього виявлення ознак та ризиків серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та проблем ментального здоровʼя.
Центр громадського здоров’я України нагадав, що зробити це можна безоплатно, за один візит у зручному для себе медичному закладі.
...