Служба безпеки України спільно з Національною поліцією нейтралізувала діяльність організованого злочинного угруповання, яке тероризувало мешканців Олександрії на Кіровоградщині.
У результаті комплексних заходів затримано шестеро активних учасників угруповання. Фігуранти діяли за ієрархічною схемою з чітким розподілом ролей та вимагали у потерпілих гроші, а також заволодівали рухомим і нерухомим майном мешканців Олександрії.
Правоохоронці...