Вихованці Рівнянської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради шитимуть подушки-кісточки для поранених військових за допомогою нового обладнання
Вихованці Рівнянської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради шитимуть подушки-кісточки для поранених військових за допомогою нового обладнання
Вихованці Рівнянської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради шитимуть подушки-кісточки для поранених військових за допомогою нового обладнання. Електричні швейні машинки передали комунальному закладу благодійна організація МБФ «Берегиня країни» та італійська волонтерська асоціація «Uniti per l’Ucraina APS-ETS».
Швейну майстерню в Рівнянській спецшколі відкрили у лютому нинішнього року. Завдяки їй уроки трудового навчання в 10 класі проходять цікаво, творчо та з великою користю. Зокрема, тут виготовляють для поранених захисників України подушки-кісточки. Їх відправляють до медичних закладів, де воїни Збройних Сил України проходять лікування та реабілітацію.
Також зазначені благодійні організації передали Рівнянській спецшколі медичні препарати, одяг, взуття та іграшки.
13.08.25