Встановлення автономного опалення кропивничанам обійдеться лише в половину ціни
У вівторок, 19-го грудня, під час засідання сесії міської ради Кропивницького депутати підтримали проект рішення Про затвердження Програми оптимізації системи теплoпoстaчaння у місті Кропивницькому нa 2017-2018 рoки.
За словами начальника головного управління ЖКГ Віктора Кухаренка, реалізація Програми сприятиме підвищенню ефективності роботи СЦТ міста Кропивницького, зменшенню питомого енергоспоживання населенням, соціальному захисту та поліпшення соціально-побутових умов соціально вразливих верств населення шляхом організації комплексу заходів із встановлення "автономок", повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
У ході реалізації Програми передбачено влаштування "автономок" у 299 квартирах та відключення 96 будинків від СЦТ.
Відповідно до даної Програми, сума часткової грошової компенсації витрат (відшкодування витрат) на встановлення СІО із міського бюджету за Програмою (далі - Сума компенсації) Заявнику становить 50% від сплаченої Заявником суми відповідно до документів, що підтверджують витрати Заявника, але не більше:
- для однокімнатної квартири – 17 000 грн;
- для двокімнатної квартири – 19 500 грн;
- для трикімнатної квартири та з більшою кількістю кімнат – 22 700 грн;
- для чотирикімнатної квартири – 25 200 грн;
- для п'ятикімнатної квартири – 27 700 грн.
За посиланням на http://tribuna.kr.ua