Зберігав гранати та набої: на Кіровоградщині затримали жителя Новоукраїнського району
Правоохоронці затримали 46-річного чоловіка, який незаконно зберігав на території свого домоволодіння боєприпаси. За скоєне йому загрожує до семи років позбавлення волі.
Попередньо встановлено, що під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання правопорушника поліцейські виявили та вилучили два корпуси гранат, запал до них, а також близько 200 набоїв.
Фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі повідомили чоловікові про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Досудове розслідування здійснюють слідчі відділу поліції №2 (селище Добровеличківка) Новоукраїнського районного відділу поліції.
Відділ комунікації поліції Кіровоградської області