Начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович привітав держслужбовців з професійним святом
Очільник ОВА подякував працівникам апарату, департаментів та управлінь, керівникам структурних підрозділів, ветеранам державної служби та молодим фахівцям за сумлінну працю, відповідальність і розуміння важливості роботи державного управління сьогодні.
«Професіоналізм, досвід і відповідальність. Уміння швидко і якісно вдосконалюватись – ось ті якості, що необхідні кожному і кожній, хто присвятив своє життя держслужбі. Кожне завдання керівництва держави, кожна задача, що полягає у допомозі і захисті людей, жителів нашої області, розвиток території, попри будь-які труднощі, нам до снаги», — наголосив Андрій Райкович.
23.06.26