У Кропивницькому обговорили розвиток та стійкість мобільного зв’язку в регіоні
Стан надання послуг мобільного зв'язку в Кіровоградській області та підвищення рівня енергостійкості інфраструктури операторів мобільного зв’язку стали центральними темами зустрічі голови Кіровоградської обласної ради Юрія Дрозда та заступника начальника ОВА Сергія Поліщука із президентом ПрАТ «Київстар» Олександром Комаровим.
Представники обласної влади обговорили з очільником одного з найбільших мобільних операторів України перспективи розширення мережі та спектру послуг ПрАТ «Київстар» у Кіровоградській області, а також комплекс заходів, спрямованих на підготовку до осінньо-зимового періоду та можливих тривалих відключень електроенергії. Компанія «Київстар» працюватиме разом із органами влади та місцевого самоврядування, місцевими підприємствами та організаціями над організацією безперебійної роботи базових станцій, створенням резервних джерел енергопостачання для об’єктів своєї інфраструктури. Спільна мета ПрАТ «Київстар» та регіональної влади – забезпечити жителів Кіровоградщини стабільним, безперебійним мобільним зв’язком та Інтернетом навіть під час блекаутів.
В заході також взяли участь співробітники департаменту інфраструктури обласної військової адміністрації та відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОВА, головний інженер Південного регіону ПрАТ « Київстар» Віктор Кичкар та начальник сектору розвитку та технічної експлуатації мереж ПрАТ «Київстар» в Кіровоградській області Анатолій Чепіндяк.