Усі жінки відтепер можуть виїхати за кордон. Кабмін скасував обмеження, — Юлія Свириденко
Раніше обмеження стосувалися жінок, які працювали в органах держвлади, місцевого самоврядування, держпідприємствах та судах.
Заборона на виїзд для посадовиць діяла з січня 2023 року. Згідно з рішенням РНБО, виїжджати за межі держави вони могли виключно у службові відрядження. 6 травня Кабмін почав поступове послаблення цих норм для окремих категорій, а тепер повністю їх зняв.
18.05.26