Ветерани з Голованівщини пройшли реабілітацію на Прикарпатті
Голованівська селищна рада організувала для ветеранів війни та членів їхніх сімей поїздку до центру «Тепло крилатої душі» на Івано-Франківщині.
Протягом двох тижнів учасники, ветерани, родини загиблих і померлих Захисників та Захисниць України, а також рідні військовослужбовців, зниклих безвісти, отримували психологічну підтримку, проходили фізичну реабілітацію та відпочивали в атмосфері турботи й єдності.
Ветерани відвідали Коломию, Яремче, Буковель, Музей писанки, найбільший в Україні ринок вишиванок та духовну святиню — Український Єрусалим в Зарваниці, що на Тернопільщині.
Подорож стала можливою завдяки ініціативі та підтримці працівників Голованівської селищної ради, які зібрали 60 000 грн на організацію заходу.
Сила нашої країни починається з турботи про тих, хто нас захищає!