Кропивницька команда стала срібним призером чемпіонату України з софтболу
Представниці комунальних закладів «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2» і «Кіровоградська обласна школа вищої спортивної майстерності» в складі кропивницької команди «ОСДЮСШОР-ОШВСМ» вибороли срібні медалі чемпіонату України з софтболу, який тривав з травня по серпень 2025року.
Команда «ОСДЮСШОР-ОШВСМ» виступала в Дивізіоні «А» чемпіонату України з софтболу разом зі збірною Києва та «Західним вогнем» із Рівного. Протягом трьох турів (що мали місце з 8 травня по 17 серпня) ці три команди зіграли між собою по 23 матчі кожна. Кропивницькі софтболістки за підсумками змагань набрали 37 очок (14перемог і 9 поразок) й посіли ІІ місце загального заліку. Чемпіонський титул в сезоні 2025 р. здобула збірна Києва.
У складі «ОСДЮСШОР-ОШВСМ» протягом чемпіонату виступали 23 спортсменки. П’ятеро з них представляють КЗ «Кіровоградська обласна школа вищої спортивної майстерності»,решта – вихованки КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2». Головним тренером команди є тренер-викладач ОСДЮСШОР-2 Оксана Шанцова, тренерами – Олександр Шанцов (ОСДЮСШОР-2) і Василь Антошко (ОШВСМ).
Вже незабаром представниці «ОСДЮСШОР-ОШВСМ» візьмуть участь у тренувальному таборі національної збірної України з софтболу, яка починає підготовку до цьогорічного чемпіонату Європи.