Спортсменка з Кропивницького – срібна призерка світового турніру з настільного тенісу
У місті Приштина (Косово) відбувся турнір світової юнацької серії з тенісу настільного серед спортсменів U19, у якому взяли участь 38 спортсменів.
Срібною призеркою змагань стала вихованка Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №3, майстер спорту України міжнародного класу Ольга Понько.
Це чергове підтвердження сили української школи настільного тенісу та високого рівня підготовки спортсменів у Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №3
27.05.26