Зворушливе свято
В усіх освітніх закладах Знам’янського району відбулися святкові лінійки з нагоди закінчення навчального року – зворушливе свято Останнього дзвоника, на яке зібралися педагоги, учні шкіл, батьки та гості.
Керівниками району на адресу учнів лунали щирі та теплі привітання, побажання отримати якомога більше приємних і радісних вражень на канікулах, щоб літній відпочинок був справді цікавим, змістовним і оздоровчим.
Кращих учнів шкіл було відзначено похвальними грамотами й дипломами за вагомі здобутки у навчанні.
Для випускників шкіл настає дуже відповідальний момент – вибір подальшої освітньої та життєвої кар’єри. Тож усім їм зичили успіхів та наполегливості у реалізації своїх мрій, а також бажали ніколи не забувати своїх наставників, пам’ятати шкільні роки, бо вони назавжди залишаються у спогадах як найкращі.
Пришкільні подвір’я цього дня були наповнені пишними квітами, дзвінким звучанням останніх дзвоників, музикою та щасливим дитячим сміхом і співом. Попереду бо ж — красне літо-літечко!