Розглянули актуальні питання
Нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів відкрила перший заступник голови Знам’янської районної державної адміністрації О. Грінчак.
У ході наради були розглянуті актуальні питання підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до оздоровлення, а також їх підготовки до нового 2018/2019 навчального року. В обговоренні питань порядку денного взяли участь заступник начальника – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління ГУ Держспоживслужби у Кіровоградській області С.Манько, О.В. завідувач Знам’янського районного лабораторного відділення О.Філановська, директори шкіл.
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району було наголошено на необхідності вжиття заходів щодо забезпечення максимального охоплення дітей різними формами відпочинку та оздоровлення, в тому числі дітей соціально незахищених категорій, особливо дітей із сімей загиблих, поранених або учасників АТО; забезпечення своєчасної та якісної підготовки пришкільних таборів до роботи; проведення дезінфекції, дезінсекції та дератизації в приміщеннях та на їх територіях; забезпечення закладів доброякісними продуктами харчування, якісною питною водою. Крім того було акцентовано увагу на забезпечення змістовного відпочинку та дозвілля дітей у пришкільних таборах; проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та роботи спортивних секцій; залучення дітей до участі у патріотично-виховній, культурно-просвітницькій, спортивній, краєзнавчій та туристичній роботі та заходів з національно-патріотичного виховання.