На Кіровоградщині обійшлося без жертв і руйнувань
Голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович повідомив у своєму телеграмканалі: "Надзвичайно тривожним став початок 466 доби повномасштабної війни. Чергова атака російського агресора. Українські сили ППО втримали небо. На Кіровоградщині обійшлося без жертв і руйнувань. Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за те, що ми живі!"
04.06.23