Кропивницькі ветерани підкорили українську Фудзіяму
У травні завершився черговий похід для ветеранів АТО/ООС та членів їхніх сімей у рамках проекту Гірська Терапія.
Учасники здолали 100 км горами. Насолоджувалися кожним днем захоплюючої подорожі з неймовірними краєвидами, бадьорим настроєм, новими відкриттями, а подекуди й адреналіном.
Сьогодні вони вдячні всім, хто був поряд, підтримував матеріально, порадою, молитвою.
У першу чергу висловлюють подяку родині Івана та Ірини Ментинських за постійну підтримку і небайдужість. Дякують усім, хто взяв участь у благодійних акціях зі збору коштів на реалізацію проєкту. Марині Ковбаснюк вдячні за гостинність, щирість, комфорт.
"Мармароси проводжали учасників проекту Гірська Терапія перемінно: то сонечком, то дощем. А попереду чекали димлячі гори Чорногори. Щоб не говорили про попсовість маршрутів Чорногірським хребтом, ця частина Карпатських гір неймовірна! І Говерла для багатьох – це українська Фудзіяма, символічна і загадкова", – зазначила співорганізаторка проєкту Наталія Салімова.
Травневий похід завершився трекінгом Свидовецьким хребтом. І попри шалені пориви вітру, зазначають учасники сходження, Свидовець лишив по собі теплі спогади і заціловані сонцем обличчя.
Далі – Кваси, грибна зупа та бограч, буркут, чани і вже нові плани на нові пригоди, аби щонайшвидше повернутися в Карпати.
За посилання на https://zpu.kr.ua/