Голова облдержадміністрації О.Петік зустрівся з громадським активом кіровоградського Майдану. Звертаючись до них, він вибачився перед кіровоградцями за дії попередньої влади, яка замість того, щоб захищати конституційні права громадян, у дні, коли вирішувалася доля нашої країни, спочатку відгородилася від людей мішками з піском та «Беркутом», а потім фактично самоусунулася від виконання своїх обов’язків.
Захист конституційних прав і свобод громадян – це першочергове завдання влади, яка...