У Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 200-річчя Т.Шевченка.
Вітаючи учасників свята з визначною датою, голова облдержадміністрації О.Петік сказав: – Сьогодні, коли наша Україна переживає надзвичайно складні часи, коли існує загроза недоторканості нашої держави, її цілісності, по всій Україні, й на сході, на заході та у центрі країни згадують Пророка українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, цитують...