9 березня в обласному центрі відбувся мітинг, присвячений 200 річниці від дня народження пророка всіх українців – Тара Шевченка.
Площа біля пам’ятника Великому Кобзареві не змогла вмістити всіх бажаючих. Прийшли учні, студенти та представники громадськості. До участі у мітингу долучилися кіровоградські євромайданівці, які із головної площі обласного центру урочистою ходою пройшли до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Звертаючись до учасників мітингу, голова обласної державної...