Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
ЗАТРИМАЛИ ЗА СКОЄННЯ ПІВТОРА ДЕСЯТКА КРАДІЖОК
Затримали за скоєння півтора десятка крадіжок

38-річний раніше судимий місцевий мешканець кілька місяців обкрадав помешкання громадян. На рахунку злодія 15 крадіжок із будинків. Однак працівники поліції вважають, що таких фактів може бути набагато більше. За попередніми даними, сума викраденого майна становить близько 150 тисяч гривень. За вчинене особі загрожує до 6 років ув’язнення.

До Кропивницького відділу поліції надійшли повідомлення від громадян про те, що вони стали жертвами «домушника».

Крадій «працював» у нічний час. Маючи чималий злочинний досвід,...

ЩЕ СМІЮТЬСЯ В УКРАЇНІ
Ще сміються в Україні

Якщо весна не одумається, замість ластівок прилетять пінгвіни.

 

- Діду, ти сьогодні ввечері вдома чи, може, підеш куди-небудь?

- А що?

- Так до мене сьогодні дівчина прийде в гості...

- Внучку, а в неї немає симпатичної подруги років сімдесяти?

 

Оголошення. Малюю чорний квадрат. Дешевше, ніж Малевич. Від вас тільки розміри.

 

За свій вік можу сказати: принца на білому коні вже не чекаю, але до цокоту копит іще прислухаюся...

 

Сидить ворона на гілці, в дзьобі сир тримає.

Біжить...

ЯК ЦЕ БУЛО
Як це було

Матка, яйка, курка, млеко...

Навесні 1918-го, Рада народних міністрів УНР прийняла рішення просити військової допомоги у Німеччини та Австрії. Влада України пов'язувала з нею надії на встановлення миру й порятунку від свавілля більшовиків. 9 лютого 1918 року був підписаний "хлібний мир". Для кайзерівської Німеччини та Австро-Угорщини він відкривав можливість постачання з України продовольства, адже у Відні вже третю зиму поспіль панував голод, значна частина Австрії відчувала дефіцит продовольства. Не кращою...

ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ
Ці дні в історії

Історія пишеться не чорнилом.

22 березня

2000 - у Києві відкрита центральна синагога.

23 березня

2001 - космічна станція «Мир» затонула в Тихому океані.

24 березня

Сто років тому Центральна Рада проголосила українську мову державною.

25 березня

1917 - вийшла постанова Тимчасового уряду про скасування смертної кари.

26 березня

1992 - Верховна Рада України прийняла закон «Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України»....

КУХАРОЧКА
Кухарочка

Омлет на сніданок

За легендою, одного разу австрійський імператор Франц Йосип І втомився під час полювання і зайшов до простої сільської хати відпочити. Частування високому гостю господарі приготували з того, що в них було, - з яєць, борошна й молока. Імператору страва (а це був омлет!) дуже сподобалася, і він наказав кухареві готувати її в палаці. За багато років ця смакота майже не зазнала змін.

Запечений зелений

8 великих яєць, 300 г листя шпинату, 150 мл вершків 11%, 6-8 скибочок вчорашнього пшеничного...

ДО ВЕЛИКОДНЯ У КРОПИВНИЦЬКОМУ ВІДБУДУТЬСЯ ДВА ЯРМАРКИ
До Великодня у Кропивницькому відбудуться два ярмарки

В обласному центрі до свята Великодня відбудуться два ярмарки.

Так, ярмарок на площі Богдана Хмельницького відбудеться 31 березня з 8:00 до 15:00. Крім цього, на площі перед будівлею міськради відбудеться передсвятковий ярмарок 5 квітня. Розпочнеться торгівля з 8:00 та триватиме до 16:00 або ж до 17:00 залежно від погодних умов.

За посиланням на http://dozor.kr.ua

 

ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ СОЦЗАХИСТУ

У Знам’янці під головуванням   першого заступника міського голови Валентини Загородньої пройшло чергове засідання виконавчого комітету. Обговорювали в тому числі й питання фінансування Програми соціального захисту населення міста.

За інформацією начальника УСЗН Алли Волошиної, протягом 2017 року фінансування Програми соціального захисту населення Знам’янки здійснювалось із бюджетів усіх рівнів у повному обсязі. Нарахування та виплата пенсій, державних допомог, компенсацій, пільг та субсидій відбувалася відповідно до чинного...

ПРО ВРЕГУЛЮВАННЯ ПИТАНЬ ПІЛЬГОВОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ
Про врегулювання питань пільгового перевезення населення району

Перший заступник голови Знам’янської районної державної адміністрації О.Грінчак провела засідання районної робочої групи щодо врегулювання питань пільгового перевезення населення району автомобільним транспортом загального користування.

У засіданні робочої групи прийняли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, директор ВАТ «Трепівської сільгосптехніки» Ю.Хитрий, Казарнянський сільський голова Т.Халявинська та  Іванковецький сільський голова Л.Магась.

На засіданні розглянуті питання...

ОПЕРАЦІЯ «ПЕРВОЦВІТ»
Операція «Первоцвіт»

Щовесни на території України великого розмаху набуває торгівля весняними рослинами – так званими первоцвітами. Непоправних втрат завдає масовий збір первоцвітів – підсніжника, конвалії, проліска, черемші, рясту, диких тюльпанів, цикламена та крокусу, що призводить до послаблення, а у невеличких місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення.

Цінні первоцвіти занесені до Червоної книги України і будь-який збір їх або пошкодження суворо забороняється. Проте заборона ця ігнорується відкрито і нахабно. Дільці, які...

ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ПО РОБОТІ З КАДРАМИ
Засідання регіональної ради по роботі з кадрами

Під головуванням керівника апарату Знам’янської районної державної адміністрації Олени Слюсаренко відбулось засідання регіональної ради по роботі з кадрами.

Під час засідання було затверджено план роботи регіональної ради по роботі з кадрами на 2018 рік.

Звертаючись до присутніх, Олена Олександрівна зауважила, що з 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подання е-декларацій за минулий рік, який буде тривати до 31 березня 2018 року. Також керівник апарату райдержадміністрації наголосила на необхідності продовження роз’яснювальної...