Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
ЧИCЕЛЬНICТЬ НАCЕЛЕННЯ OБЛАCТI ЗМЕНШИЛАCЯ НА 3198 OCIБ

У ciчнi-беpезнi нинiшньoгo poку чиcельнicть наcелення oблаcтi зменшилаcя на 3198 ociб. Пpo це пoвiдoмляє  Гoлoвне упpавлiння cтатиcтики в Кіровоградській oблаcтi.

У вioмствi пoвiдoмили, щo пpиpoдне cкopoчення наcелення cтанoвилo 2763 ocoби, мiгpацiйне – 435. Загалoм cтанoм на 1 квiтня в oблаcтi, за oцiнкoю, пpoживалo 942,3 тиc. чoлoвiк. Чаcтка мicькoгo наcелення cкладала 63,3%.

У ciчнi-беpезнi на Кіровоградщині наpoдилocя 1635 дiтей. Це на 193 немoвля абo на 10,6% менше, нiж в аналoгiчнoму пеpioдi минулoгo poку. Пpи цьoму piвень наpoджуванocтi cтанoвив 7 ociб на 1000 жителiв. У 15 pайoнах цей пoказник...

ЯК ВСТАНОВИТИ АВТОНОМКУ?

Доступно про актуальне: як в обласному центрі отримати дозвіл на відключення від мереж централізованого теплопостачання.Про це йдеться на сайті міськради.

Із закінченням опалювального сезону у мешканців багатоквартирних будинків міста з’явилася можливість відмовитися від централізованого теплопостачання та обрати для себе інший, альтернативний варіант. Алгоритм отримання дозволу на від’єднання від мереж теплопостачання...

РАДІОАКТИНИЙ МОГИЛЬНИК У ЦИБУЛЕВОМУ ЗНЕШКОДЯТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ НАТО

НАТО допоможе Україні знешкодити могильник радіоактивних відходів у селі Цибулеве на Кіровоградщині. Контракт на здійснення проекту підписали генеральний менеджер Аґенції НАТО з підтримки та постачання Пітер Домен та очільник української інжинірингової компанії NT-Engineering Віталій Дем’янюк.Могильник на військовому об’єкті «Цибулеве» належить до «історичних». Радіоактивні відходи, що там зберігаються, були утворені ще в процесі діяльності Радянської Армії на території України. ​

Як пояснюють інженери, це, по суті,...

ВІДЗНАЧИЛИ ЮВІЛЕЙ ОБЛДСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ

Концертом "Віват, філармоніє!" відзначено 80-річчя обласної філрмонії.  Длч присутніх виступили камерний  оркестр "Концертіно", інструментальний ансамбль "Єлисавет-ретро", вокальне тріо "Дежавю", інш. Почесними грамотами ОДА і облради відзначено художнього керівника академічного теару музики, пісні і танцю "Зоряни" Антоніну Червінську,  художнього керівника камерного оркестру "Концертіно" Наталю Хілобокову, інш. Директору філармонії Миколі Кравченку вручили подяку Верховної Ради України. 

ВТРАТИ В АТО ЗА 5 РОКІВ

Озброєний конфлікт на Донбасі триває з 2014 року.За словами міністра оборони України  Степана Полторака, які наводить "РБК-Україна" за цей період ЗСУ втратили майже три тисячі осіб. Також він відзначив, що дуже важливо берегти і зміцнювати армію, а не скорочувати її. На даний момент у ЗСУ служать приблизно 250 тисяч військових.

ЩЕ СМІЮТЬСЯ В УКРАЇНІ
Ще сміються в Україні

Знімаю порчу, сережки, перстні та інші ювелірні вироби

 

У кімнату вбігає бліда покоївка:

- Мадам! Ваш чоловік лежить у залі на підлозі і не дихає, в руках у нього папірець, а поруч лежить згорток.

- О! Нарешті прибула замовлена мною норкова шубка.

 

УВ шлюбному агентстві:

- Ви кому, міс, перевагу віддаєте, брюнету чи блондину?

- Мені б хотілося рудого! У мене меблі червоного кольору!

 

Учитель дав завдання на тему: «Якщо б я був директором фірми…» Всі старанно пишуть, і тільки...

КУХАРОЧКА
Кухарочка

Салати на будень і свято

Смачний салат стане гарним доповненням до ситного обіду або навіть замінить вечерю, якщо ви захочете перед сном скуштувати щось легке. Якщо ваші рецепти стали занадто звичними, то ось нові - від «Кухарочки»!

із зеленої цибулі

Жмут зеленої цибулі, жмут салату, 3-4 яєць, сіль, майонез.

Зелену цибулю поріжте. Листя салату порвіть руками або не крупно поріжте. Яйця відваріть і поріжте кубиками. У мисочці змішайте цибулю, салат, яйця і заправте майонезом.

Весняний ранок

1 огірок,...

ЯК ЦЕ БУЛО
Як це було

Комуна - прообраз колгоспу

У 1919 році в Україні, зокрема і в Єлисаветградському повіті, більшовицька влада почала створювати в селах комнезами і комуни. До складу комнезамів (комітетів незаможних, комбедов - рос.) входили найбідніші селяни, які повинні були доповідати державним службовцям і членам продзагонів про те, хто з односельців має запаси хліба, і де вони їх ховають. До комун також ішли колишні батраки й безземельні селяни, яким особливо нічого було втрачати. Комуни існували на принципі колективної праці. Комунари віддавали...

ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ
ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ

Історія людства – це історія зла на землі (В. Швебель).

24 травня

2003 - Україна дебютувала на 48-му конкурсі «Євробачення», що відбувся в Ризі. Олександр Пономарьов із піснею «Аста ла віста» посів 14-те місце.

25 травня

2014 - в Україні обрано Президента Петра Порошенка.

26 травня

2014 - відбувся перший бій за Донецький аеропорт.

27 травня

1859 - народився Панас Саксаганський, український актор і режисер, театральний діяч, засновник Народного театру в...

ДОЛУЧИЛИСЯ ДО «СУСІДСЬКОЇ ВАРТИ»
Долучилися до «Сусідської варти»

Понад 20 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків долучилися до цього проекту. Про це йшлося на спільній нараді поліцейських та представників громади, що відбулася у відділі поліції міста 23 травня.

У заході взяли участь т.в.о. начальника підрозділу Дмитро Кравченко, заступник начальника відділу Сергій Сухопар, начальник сектору дільничних офіцерів поліції Олег Петров, співробітники патрульної поліції, управління протидії наркозлочинності, голови ОСББ та ЖЕО.

На початку наради обговорювалися основні напрямки...