Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
ДІАГНОСТИКА ДЛЯ АТОШНИКІВ БЕЗКОШТОВНА

У Кіровоградській області стартувала програма, згідно з якою військові можуть проходити медичне обстеження безкоштовно. Йдеться  про випадки, коли державним бюджетом не передбачається покриття таких затрат. 

ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА АЛЕЧА ПЕРЕМОГЛА В БОЛГАРІЇ

Найменші вихoванці студії ранньoгo музичнoгo рoзвитку при Олександрійському дитячoму oсвітньoму центрі "Апельсин" стали перемoжцями двoх Міжнарoдних кoнкурсів у Бoлгарії, щo прoхoдили на пoчатку липня.

 

У кoнкурсі "Зіркoві мoсти" серед дуетів І місце пoсіли 6-річна Карoліна Шевельoва і 5-річний Артур Підгoрний. За викoнання сoлo І місце oдержала Карoліна Шевельoва, ІІ місце – Артур Підгoрний.

У кoнкурсі "Зірки ХХІ стoліття" вихoванці "Апельсину" К.Шевельoва і А.Підгoрний теж вибoрoли три перших місця в нoмінаціях сoлo...

СУБСИДІАНТІВ ПЕРЕРАХУЮТЬ

До кінця року заплановано створити єдиний реєстр одержувачів субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, який буде в розпорядженні Мінсоцполітики. Це потрібно, інформують в уряді, для ефективнішого проведення верифікації (перевірки). Нагадаємо, торік Мінсоцполітики вже «ревізувало» отримувачів соцвиплат - чи не збрехав хто часом про свої матеріальне становище і статус? Але очікуваних результатів верифікація не дала. Не дурять державу українці - справді важко жити...

КОМУ ПРОДАЛИ ТАНКИ?

Заступник гендиректора з розвитку державного концерну «Укроборонпром» А. Херувімов похвалився досягненнями підприємства за минулий рік — експорт української зброї нарощено на 25% (з 570 млн. до 770 млн. доларів). Щоправда, які країни і що купили, не вказано.

ЧОМУ Ж ДОРОЖЧАЄ ГАЗ?

«Укргазвидорбування» інформує, що з початку року об’єм викачаного з надр блакитного палива сягнув 8,15 млрд. кубометрів (цю зиму країна пережила з запасами 14,7 млрд. куб. м). Начебто й поклади газу щедрі, і добувають його немало, та чомусь ціна на нього для споживачів постійно зростає. Вочевидь, український газ призначений не для українців...

ЗАХІД НАС ПІДТРИМАВ…

Європейський парламент проголосував за надання Україні додаткових торговельних преференцій на безмитний експорт деяких видів продукції.

Пільги будуть упроваджені з вересня поточного року на трирічний період та передбачатимуть додаткові річні квоти з нульовим митним тарифом на таку сільськогосподарську продукцію: натуральний мед (2,5 тис. тонн); томатна паста (3 тис. тонн); виноградний сік (0,5 тис. тонн); овес (4 тис. тонн); пшениця (65 тис. тонн); кукурудза (625 тис. тонн); ячмінь (325 тис. тонн); деякі види круп (7,8 тис....

ТЕПЕР МОЖНА БЕЗ ПЕЧАТКИ

19 липня набув чинності закон № 1982-VIII щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями. Закон вносить зміни у низку законодавчих актів, вилучаючи норму про обов’язкове використання печатки. Відтепер документи вважаються достовірними за умови підпису уповноваженої на це особи. За вимагання посадовцем документа із відбитком печатки чи нотаріального посвідчення (останнє - в разі, якщо це не передбачено законодавством) визначено штраф у розмірі від 850 до 1700 грн.

КУПУЙ, ЯКИЙ ДО ВПОДОБИ

Споживач, який вирішив придбати лічильник газу, має право самостійно обрати його тип і марку. На цьому наголошує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Нав’язування оператором ГРМ лічильників газу є порушенням ліцензійних умов.

СПРОДУЄМО…

У першому півріччі нинішнього року Фонд держмайна продав у 1,3 разу більше об’єктів малої приватизації та отримав за них удвічі більше грошей, ніж за відповідний торішній період. За 73 об’єкти одержано 94,2 млн. грн., тоді як минулого року — 45,2 млн. грн. за 57 об’єктів.

АНЕКДОТ ДНЯ

Жінка веде автомобіль. Раптом у сумочці дзвонить мобільний. Вона підносить його до вуха - а там її чоловік:

- Кохана, будь уважна! В новинах передали, що на твоїй трасі один козел по зустрічній смузі їде!

- Якби ж один! Їх тут сотні!