Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
"ДOЦЯ, РЯТУЙ": НА КІРОВОГРАДЩИНІ БІЛЯ ВЛАСНОГО БУДИНКУ РОЗСТРІЛЯЛИ ФЕРМЕРА
"Дoця, рятуй": На Кіровоградщині біля власного будинку розстріляли фермера

Вчoрa, 16 лиcтoпaдa, в Кoмпaніївcькoму рaйoні невідoмі рoзcтріляли з дрoбoвикa гoлoву cільcькoгocпoдaрcькoгo підприємcтвa Петрa Крacільнікoвa. Чoлoвік oтримaв cерйoзні пoрaнення.

Подія сталася близькo 7.00 год. в cелі Мaр’ївкa Кoмпaніївcькoгo рaйoну. Невідoмі cтріляли в директoрa CВК «Нивa» Петрa Крacільнікoвa. Зa cлoвaми доньки потерпілого, чoлoвік виїхaв з влacнoгo двoру нa aвтoмoбілі тa зупинивcя, oчікуючи нa те, щo дo ньoгo приєднaєтьcя йoгo дружинa. В цей мoмент під’їхaв aвтoмoбіль мaрки «ВAЗ» тa прoлунaли пocтріли.

Я не пaм’ятaю, п’ять чи шіcть, aле три з них...

ЛІДИРУЄМО У ПОНЕВІРЯННЯХ

За даними міжнародних організацій, що займаються допомогою морякам, лише позаторік на іноземні судна влаштувалися працювати 69 тисяч українців. Наша держава потрапила до країн-лідерів із постачання робочої сили світовим судновласникам. Однак морський хліб дуже важкий і небезпечний. Департаменту консульської служби відомо про 214 наших моряків, утримуваних під вартою у Греції, Індії, Іспанії, Італії, Лівії, Омані, Франції, Шрі-Ланці. Дехто сидить по кілька років. Точну цифру назвати неможливо, адже часто затримані, зневірившись у дієвості держави,...

НАС ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ НЕ ЛЯКАЮТЬ

Асоціація «Укравтопром» повідомила, що з початку року в Україні поставили на облік понад 44 тисячі імпортованих вживаних легкових авто. Це в 4,5 разу більше, ніж за аналогічний торішній період. Зріс і продаж нових легкових авто - відносно вересня минулого року майже на 36%. Лідирують закордонні марки.

"РЕФОРМА, ЯКОЇ НЕ БУЛО"

Президент П. Порошенко підписав указ про призначення 113 суддів оновленого Верховного суду. Що, як він вважає, відкрило «нову сторінку в історії правосуддя в нашій країні». Водночас експерти, добре пройшовшись по персоналіях, мають інакшу думку. «Реформа, якої не було», - ось найм’якша характеристика: на посади призначено майже 80% старих суддів, із яких щонайменше 25 визнано Громадською радою доброчесності такими, що не відповідають критеріям роботи на цих постах. Щодо 60 у відкритому доступі є чимало негативної інформації.

МИСЛИВЦЮ, АЛІМЕНТИ ПЛАТИШ?

Мін’юст планує створити відкритий реєстр осіб, що ухиляються від сплати аліментів. За словами глави відомства П. Петренка, сьогодні органами юстиції відкрито понад 600 тисяч виконавчих проваджень проти осіб, здебільшого чоловіків, які заощаджують на своїх дітях. Крім того, пропонується заборонити громадянам, що не платять аліментів, їздити за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати, також їх хочуть направляти на суспільно-корисні роботи. Та чи це допоможе, особливо останнє?..

ДРУЗІВ ТРЕБА ВМІТИ ОБИРАТИ

За даними ресурсу «Економічна правда», Миколаївське, Харківське, Хмельницьке та Черкаське державні обленерго, котрі контролювали брати Ігор та Григорій Суркіси, тепер перейшли під «крило» команди найближчого соратника Президента і заступника глави фракції БПП І. Кононенка. Нагадаємо, під час курирування Суркісами ці обленерго дуже постраждали, з них (тобто з держави) було виведено кілька мільярдів гривень на користь бізнесменів.

КРИВАВІ ЗАРОБІТЧАНИ

Не секрет, що Росія притягнула на свій бік у військових конфліктах, у яких бере участь - на українському Донбасі й у Сирії, - охочих «постріляти» маргіналів із багатьох країн, навіть із далекої Бразилії. Проте велике число найманців завербовано неподалік, зокрема в Сербії. Як повідомили в прокуратурі цієї держави, з кінця 2014 року порушено 45 кримінальних справ стосовно таких її громадян. Утім, Служба безпеки України заявила, що лише в ОРЛО воювали понад 300 сербів.

"БЕЗГОЛОВИЙ" НАЦБАНК

В Україні, як відомо, чимало формально і фактично «безголових» держорганів. Як-от Нацбанк. Найкращий, на думку Президента П. Порошенка, банкір В. Гонтарева ще 10 травня подала заяву про звільнення і пішла у тривалу відпустку, де й перебуває вже півроку. Її обов’язки виконує заступник Я. Смолій. Останнього та В. Лавренчука Глава держави розглядає як імовірних очільників національного фінансового регулятора. А «ключі» до посади - в парламенті, де досі не спромоглися розглянути питання та відпустити врешті «на волю» В. Гонтареву...

ДОСЛІВНО
Дослівно

Ми стали жертвами міжнародної зради, коли підписали Будапештський меморандум і здали ядерну зброю в обмін на нікчемні папірці. Нам нав’язують зрадницькі мінські угоди і пропонують забути про Крим. До нас ставляться не як до повноправного суб’єкта міжнародних відносин, із яким потрібно рахуватися і якого слід поважати, а як до країни-невдахи, напівколонії.

Але чому так відбувається? І хто несе за це відповідальність? Чому нас шантажує Угорщина законом про освіту? Чому Польща не визнає факту окупації українських земель і вимагає...

У КРОПИВНИЦЬКОМУ ЧЕРЕЗ ПОРИВ ВОДОПРОВІДНОЇ МЕРЕЖІ П’ЯТЬ БAГAТОПОВЕРХІВОК ЗAЛИШИЛИСЯ БЕЗ ВОДИ
У Кропивницькому через порив водопровідної мережі п’ять бaгaтоповерхівок зaлишилися без води

Порив у мережі водопостaчaння по вулиці Поповa, 13, корп.2 спричинив припинення водопостaчaння п'яти бaгaтоповерхівок.

Як повідомили у міськводокaнaлі, без води зaлишилися мешкaнці будинків по вулицях Поповa, 13, корп. 1, 2, Поповa, 15, корп. 1,2, Поповa, 15/18.

Сьогодні, 17 листопaдa, зa зaзнaченою aдресою будуть тривaти ремонтні роботи по ліквідaції пориву.

За посиланням на http://akulamedia.com