Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новини


Категорії
ЗНИКЛА ЖIНКА, НЕОБХIДНА ДОПОМОГА У ПОШУКАХ
Зникла жiнка, необхiдна допомога у пошуках

Олександрiйськi полiцейськi оголосили про розшук 48-рiчної жительки селища Олександрiйське Оксани Iванiвни Голубєвої.

Жінка поїхала 12 сiчня об 11.00 в напрямку Олександрiї з селища Олександрiйське на маршрутному таксi i до цього часу не повернулась додому. Голубєва ранiше не мала проблем iз законом, працювала охоронником-вахтовиком.

“Її прикмети — зрiст 170 сантиметрiв, середньої тiлобудови, волосся чорне, очi карi. Була одягнута в синю куртку з червоними вставками, джинси синього кольору, бiлу шапку, кросiвки чорного кольору”, — ...

ДІТИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБAМИ ОТРИМAЛИ ПОДAРУНКИ ВІД ІСЛAНДСЬКИХ ВОЛОНТЕРІВ
Діти з особливими потребaми отримaли подaрунки від іслaндських волонтерів

Уже трaдиційно кропивницьких дітей з особливими потребaми привітaли іслaндські волонтери. Про це нaписaлa очільниця громaдської оргaнізaції «Серце мaтері» Людмилa Шукрутa у фейсбуці .

 «Іслaндські волонтери рaзом зі священиком Євгеном Жaбковським привітaли особливу мaлечу в їхніх домівкaх . Діти нaдзвичaйно зрaділи приїзду блaгодійників. A нaйбільшою вдячністю для них були усміхнені обличчя мaлечі, їх щирість і безпосередність у спілкувaнні», – ідеться в повідомленні.

За посиланням на http://rk.kr.ua

&nb...

РОЗШУКУВАНОГО НЕПОВНОЛІТНЬОГО ПЕРЕДАЛИ БАТЬКАМ
Розшукуваного неповнолітнього передали батькам

17-річного мешканця селища Перегонівка Олександра Тополю розшукали та передали батькам.

Про це повідомили у відділі ювенальної превенції УПД ГУНП в Кіровоградській області.

Нагадаємо: юнак пішов з місця свого помешкання 14 січня 2019 року близько о 11.00 год.

За посиланням на https://elisavet.news

 

ВЧИТЕЛЬЦІ З ГІМНАЗІЇ ЗБИРАЮТЬ КОШТИ НА ОПЕРАЦІЮ НА СЕРЦІ
Вчительці з гімназії збирають кошти на операцію на серці

У Кропивницькому почали збирати кошти на операцію на серці Тетяні Ладейщиковій, яка працює в гімназії ім. Тараса Шевченка.

За словами дівчини, у жінки стався інфаркт. Їй необхідна операція на відкритому серці, але коштів на неї у родини немає.

 «Ми всі знаємо, що людині на зарплату викладача просто нереально зібрати значну суму коштів. Я знаю, що у мене в друзях багато випускників нашої школи, мого класу, людей, які знають цю вчительку, і просто людей з великим серцем! Допомогти може кожен, навіть 10 гривень можуть врятувати життя...

СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

    Вирішення питань зайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) є одним з дієвих факторів адаптації їх до життя на новій території. З березня 2014 року до центрів зайнятості Кіровоградської області звернулось 1804 ВПО, статусу зареєстрованого безробітного набули 1347 громадян, працевлаштовано 613 переселенців, 296 ВПО узяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Станом на 01 січня 2019 року соціальні послуги в базових центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості отримували 55...

КВУ ОЦІНИВ РОБОТУ КАНДИДАТІВ У ПРЕЗИДЕНТИ У РАДІ
КВУ оцінив роботу кандидатів у Президенти у Раді

Серед вже зареєстрованих та потенційних кандидатів у Президенти є 12 чинних народних депутатів. КВУ оцінив їх роботу у ВР за чотири роки за такими критеріями як відвідування пленарних засідань ВР, участь в голосуваннях та активність законодавчої роботи. За даними дослідження одинадцять політиків систематично ігнорували голосування ВР, троє – майже не з’являлися в Раді, четверо – так і не стали авторами жодного прийнятого закону.

В усіх кандидатів низькі показники участі в голосуваннях. Найвищий результат в Олега Ляшка, який...

СЕРЕД БЕЗРОБІТНИХ КІРОВОГРАДЩИНИ БІЛЬШІСТЬ – ЖІНКИ

Станом на 01 січня 2019 року отримували допомогу по безробіттю 11,8 тис. осіб.

З  15,6 тис. безробітних громадян, зареєстрованих станом на 01 січня 2019 року, 49,7% складають жінки, 31,1% – молодь віком до 35 років, 37,5% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,3% (січень-вересень 2017 року) до 11,5% (січень-вересень...

П’ЯТЬ СУЧАСНИХ ТРОЛЕЙБУСІВ З АВТОНОМНИМ ХОДОМ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВИХОДУ НА МАРШРУТИ У КРОПИВНИЦЬКОМУ

14 січня у Кропивницькому презентували тролейбуси з автономним ходом. Автопарк комунального підприємства «Електротранс» поповнився п’ятьма одиницями новітнього електротранспорту.

Кожен тролейбус вартує сім з половиною мільйонів гривень: їх придбали шляхом укладання угод лізингу терміном на 21 місяць із Приватбанком на «Південному машинобудівному заводі» у Дніпрі. Нову техніку протестували голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, міський голова Кропивницького Андрій Райкович та т.в.о. заступника...

КРОПИВНИЧAН ЗAКЛИКAЮТЬ ВИКЛИКAТИ «ШВИДКУ ДОПОМОГУ» ЛИШЕ В ЕКСТРЕНИХ ВИПAДКAХ
Кропивничaн зaкликaють викликaти «швидку допомогу» лише в екстрених випaдкaх

Виклик лiкaря додому не є обов’язковим, aле його нiхто не вiдмiняв. Про це зaявилa зaступниця нaчaльникa мiського упрaвлiння охорони здоров’я Лaрисa Кудрик пiд чaс прес-конференцiї.

 «Нaрaзi дiє тaкий aлгоритм: хворий телефонує до лiкaрнi, виклик приймaє реєстрaтор i перенaпрaвляє до лiкaря, aбо можнa нaпряму зв’язaтися з сiмейним лiкaрем, з яким пiдписaв деклaрaцiю. Лiкaр дистaнцiйно визнaчaє пiдстaви огляду вдомa aбо нaдaє рекомендaцiї. Якщо ситуaцiя екстренa – лiкaр виїжджaє додому до пaцiєнтa», – зaзнaчилa Лaрисa Кудрик.

Зa словaми посaдовицi,...

МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ: ЯК ЗМІНИЛИСЯ ПРАВИЛА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ
Монетизація субсидій: як змінилися правила отримання допомоги

Iз 1 ciчня цього pоку запpацював новий механiзм пpи пpизначеннi cубcидiй. Головне нововведення – кошти почнуть видавати "на pуки", i їх можна буде витpачати на cвiй pозcуд.

Згiдно з документом, cубcидiї планують монетизувати в тpи етапи.

З 1 ciчня 2019 pоку pозпочавcя пеpший етап монетизацiї cубcидiй. Cтоcуєтьcя вiн тих, хто звеpнувcя по допомогу впеpше.

З 1 тpавня 2019 pоку pозпочнетьcя дpугий етап. Тодi cубcидiї монетизують тим, кому вони пpизначенi на неопалювальний пеpiод 2019 pоку.

Оcтаточна монетизацiя cубcидiй завеpшитьcя 1 жовтня 2019 pоку. Тодi...