Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Заходи


Категорії
УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята у Знам’янці, в міському Палаці культури відбулися урочистості, в яких взяли участь: керівництво міста, помічник-консультант народного депутата України О.Довгого Андрій Клименко, депутати міської ради, голови квартальних та будинкових комітетів,  ветерани органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого комітету та громадськість міста.

З вітальною промовою до присутніх звернувся Знам’янський міський голова Сергій Іванович Філіпенко....

ПРИЧИНА – НЕ ТІЛЬКИ В ЇЖІ

Ми звикли думати, що накопичення жиру - результат неправильного харчування. Частково це правда. Але незбалансованість раціону - далеко не єдиний винуватець появи зайвих сантиметрів на животі. «Допомагає» й стрес. Ось правила, які допоможуть узяти під контроль вагу й позбутися набридлого «клубка нервів», на якому вже й штани не сходяться.
Задіюйте м’язи

Активні заняття, в яких задіюється максимальна кількість м’язів (віджимання, присідання, спеціально складені плани тренувань), дозволяють організму втекти...

ПОВЕРНУЛИСЯ З ВІДПОЧИНКУ

До Знам’янки щойно повернулися з відпочинку діти, які оздоровлювалися за кошти міського бюджету повідомив відділ молоді, спорту та охорони здоров’я.

В системі «Прозорро» було  закуплено 26 путівок в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Сонячний» (Полтавська обл.) на суму 180 тис.грн.

До оздоровлення  та відпочинку в першу чергу залучено  дітей таких категорій, що потребують особливої уваги: дітей – сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних, багатодітних та малозабезпечених...

ЗНИЩЕНО 42 БОЄПРИПАСИ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ

Саперами Управління ДСНС України у Кіровоградській області проводилися роботи зі знищення застарілих боєприпасів, які було виявлено під час проведення земляних робіт на території ФГ «Зелінський С.Б.» у с. Карлівка Кіровоградського району. Знахідки було ідентифіковано як вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни, а саме: мінометна міна 82 мм – 8 од., артилерійський снаряд 76 мм – 8 од., граната РГД – 26 од.

Крім цього, на місці виявлено людські останки та елементи одягу.

...
ЖИТТЯ ПОДОВЖИТЬ... ЦЕРКВА

Регулярне відвідування церкви пов’язують із більш низьким рівнем смертності. Це – висновок міжнародної групи вчених після 16-річного дослідження, що охопило понад 74 тисяч жінок.

Серед регулярних відвідувачів церкви смертність за цей період була на третину нижчою, ніж у контрольній групі. Парафіянки могли похвалитися більш низьким рівнем смертності від серцево-судинних захворювань і раку (на 27 і 21 відсоток відповідно). Саме ці хвороби й забирають більшість життів. Трохи гірші показники в тих, хто відвідував церкву час від часу...

ПОБІЛЬШЕ Б ТАКИХ МІЛЬЙОНЕРІВ!

Мільйонер Харріс Розен узяв під опіку один із бідних районів Флориди, оплативши всім випускникам шкіл навчання в коледжі, а дошкільнятам - дитсадки та ясла. Після цього в цьому районі відсоток дітей, що закінчили школу, виріс з 25 до 100 відсотків, а рівень злочинності знизився вдвічі.

Альпініст Курт Фріц, який знайшов в Альпах «крижану людину» Етці (мумію віком приблизно 5000 років, що вмерзла в кригу), в 2004 році сам загинув, потрапивши в снігову лавину. Він став одним із семи людей, що трагічно загинули в цьому ж році, смерть яких так чи...